Ogromny pies przyłapał małego bezbronnego kotka. Kamera uchwyciła ich spotkanie, nie da się powstrzymać łez

Ogromny pies przyłapał małego bezbronnego kotka. Kamera uchwyciła ich spotkanie, nie da się powstrzymać łez Źródło: youtube/Caters Clips/

Wielki pies spostrzegł maleńkiego, bezbronnego kotka i od razu do niego podszedł. Zachowanie czworonoga jest nieprawdopodobne, a widok od razu wywołuje łzy. Wszystko się nagrało.

Pies od lat uchodzi za największego wroga kota. Gdy tylko widzi go na swojej drodze, od razu rusza w pogoń i nikogo to chyba raczej dziwi. O wiele większe zaskoczenie może budzić przyjaźń, jaka czasem rodzi się między psem i kotem, choć to już znacznie rzadsze zjawisko. Najczęściej do takich sytuacji dochodzi, gdy oba zwierzaki od maleńkości wychowują się pod jednym dachem i niemal od razu stają się dla siebie najlepszymi towarzyszami.

Ogromny pies przyłapał małego, bezbronnego kotka. Jego zachowanie wywołuje łzy wzruszenia 

5-letnia Ruby Jane miała ogromne szczęście, gdy najpierw została uratowana, a później adoptowana przez Stephanie i Matthew Vice'ów. Ogromny pies stał się ich ukochanym przyjacielem, z którym chętnie spędzają czas. Nie jest to jednak jedyny zwierzak w ich domu. 

Małżeństwo jest bowiem rodziną zastępczą dla wszystkich zwierzaków, które czekają na nowy dom. Działa to dokładnie na takich samych zasadach, jak w przypadku dzieci - czworonóg przebywa u nich tak długo, dopóki nie znajdzie się dla niego właściciel. Ruby jest jedynym zwierzęciem, które po przybyciu do nich, zostało z nimi już na zawsze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jakiś czas temu do rodziny tymczasowo dołączył mały kociak. Para starannie dba o wszystkie jego potrzeby i zaobserwowali, że psiak również dokłada wszelkich starań, by zwierzakowi mieszkało się tam jak najlepiej. W chwili, gdy kąpali kotka, do łazienki weszła Ruby i w pierwszej chwili tylko popatrzyła na znacznie mniejszego od siebie czworonoga. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Jednak po kilku sekundach psiak zrobił coś niebywałego. Dotykając kotka swoją ogromną łapą, wspierał go w czasie kąpieli i pilnował, by nic mu się nie stało. Właściciele nagrali zdumiewające zachowanie pupila, a filmik zamieścili w serwisie YouTube, gdzie obejrzano go już blisko 500 tysięcy razy. Nietrudno się temu dziwić, widok jest bowiem naprawdę rozczulający i aż ciężko powstrzymać łzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz meble jeszcze z PRL? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mogą być warte FORTUNĘ
  2. Legendarna polska aktorka rzuciła karierę dla miłości. Później zginęła w TRAGICZNYM wypadku
  3. Przez wiele lat bezskutecznie starali się o dziecko. Dopiero jak poszli do lekarza, zdumiony wyjawił im, co robią źle
  4. Mąż domagał się zbliżenia od Justyny, która dopiero co urodziła. Odmówiła mu i usłyszała tak bezczelne słowa, że się go brzydzi
  5. Szczeniak urodził się z dwoma jamami ustnymi. Weterynarze oniemieli, jak zobaczyli, gdzie znajduje się druga

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News