Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć

Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć Źródło: .

Pies był przekonany, że jest zupełnie sam i nikt go nie widzi, jednak prawda była zupełnie inna. Wszystko zostało uwiecznione przez ukrytą kamerę. Nagranie podbija sieć w ekspresowym tempie.

Pies pewnej rodziny od dłuższego czasu uchodził za bardzo grzecznego zwierzaka, który nigdy nie sprawiał swoim właścicielom najmniejszych problemów. Nikt nie narzekał na jego zachowanie, a zwierzak uwielbiał towarzystwo swoich opiekunów i bardzo ich kochał. Wszystko zmieniło się jednak po pewnym dziwnym zdarzeniu. Wówczas pojawiły się pierwsze podejrzenia.

Właściciel postanowił zamontować ukrytą kamerę, która raz na zawsze rozwiałaby wszelkie jego wątpliwości. Jego plan powiódł się bardzo szybko, bo udało się dowiedzieć, kto stał za kradzieżą jedzenia z kuchennego blatu. Historia trafiła do sieci, a tam zaczęli udostępniać ją kolejni internauci. Zachowanie zwierzaka stało się prawdziwym hitem.

Pies zachowywał się w dziwny sposób

Nikt nie przewidywał, że Ivar, pies należący do pewnej rodziny, zacznie nagle zachowywać się w inny sposób, niż do tej pory. Zwierzę nigdy nie wzbudzało żadnych podejrzeń, zawsze lubiło spędzać czas ze swoimi właścicielami i nigdy nie robiło nic, co mogłoby im się nie spodobać. Pewnego razu doszło jednak do bardzo nietypowego zdarzenia.

Okazało się bowiem, że z kuchni zaczęło znikać jedzenie, co doprowadziło do sporego poruszenia wśród domowników. Członkowie rodziny nie mieli pojęcia, co jest tego powodem, a nikt nie podejrzewał grzecznego psa. Zwierzę dotychczas nigdy nic takiego nie robiło. 

Pies został przyłapany na gorącym uczynku

Mimo wszystko właściciel pieska postanowił zamontować w kuchni ukrytą kamerę, która jednocześnie mogła służyć jak komunikator. Gdy mężczyzna włączył kamerę, mógł sprawić, że zacznie wydobywać się z niej jego głos, by odstraszyć złodzieja.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urządzenie zarejestrowało, że to właśnie pies był powodem nagłych zniknięć, które zaskakiwały członków rodziny. Zwierzę było bardzo zaskoczone, gdy przyłapane na gorącym uczynku nagle usłyszało głos swojego pana. Jego reakcja stała się prawdziwym hitem Internetu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  2. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o swoim mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. IMGW podnosi stopień alarmu pogodowego. Aż 14 województw objętych zagrożeniami
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News