Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć

Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć Źródło: andrewknapp Instagram.com

Ten pies wykazał się niezwykłym talentem i niejeden chętnie wykupiłby u niego lekcje kamuflażu. Chociaż na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć, to na zdjęciu ukrywa się pies i większość, bo aż 90% osób podejmujących to wyzwanie, nie potrafi go znaleźć. Masz ochotę sprawdzić czy zaliczasz się do grona bystrzaków czy musisz jeszcze nieco poćwiczyć?

Pies idealnie wpasował się w naturalne tło i znalazł sobie prawdopodobnie najlepszą z możliwych kryjówek. Trzeba nieźle wytężyć wzrok aby dojrzeć małego spryciarza pomiędzy kamieniami oraz pustynną roślinnością. Może nie jest to jego naturalne środowisko, ale świetnie się do niego zaadaptował. 

Na zdjęciu ukrył się pies, sprawdź swoją spostrzegawczość

Pies zawadiacko spogląda w stronę fotografa, ale zamieszczone na Instagramie zdjęcie to potwierdzenie, że nie tylko koty odznaczają się wyjątkowymi umiejętnościami kamuflażu. Sam właściciel czworonoga Andrew Knapp przyznaje, że nie zawsze jest w stanie dojrzeć swojego sprytnego psa skrytego na jego fotografiach. Jeśli zdecydujesz się podjąć wyzwanie i pochylisz się nad fotografią, nie oczekuj, że znajdziesz go szybko, większość nie jest w stanie tego zrobić. Zaledwie 10 proc. potrafi dojrzeć tego spryciarza. Należysz do bystrzaków?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pora na gimnastykę oczu

Skupienie się na pustynnym krajobrazie i próba znalezienia ukrytego na zdjęciu psa to świetny pomysł na spędzenie nieco wolnego czasu. Czas rozruszać nieco szare komórki i sprawdzić czy nadal możemy szczycić się wyróżniającą nas na tle innych znajomych spostrzegawczością. Dla tych, którzy polegną, mamy dobrą informację. Przygotowaliśmy dla was kilka wskazówek co do położenia psiaka. Spróbujcie swoich sił w poszukiwaniach zwierzaka ukrytego na zdjęciach. Gwarantujemy, że satysfakcja po znalezieniu go jest spora i to nie dlatego, że należycie do elitarnej grupy najbystrzejszych z bystrych osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Warszawie, autobus spadł z wiaduktu. Napływają wiadomości o ofiarach śmiertelnych

2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Jeśli potrzebujesz pomocy, to mamy dla ciebie kilka wskazówek

Pies nie da tak łatwo za wygraną, więc poproszenie o małą pomoc wcale nie jest wstydem. Spójrz na zdjęcie jeszcze raz, ale teraz skup się na jego lewej dolnej części. Szczególnie przypatrz się jednemu z krzaków uwiecznionych przez fotografa. Widzisz teraz zawadiacki czarny łepek wystający zza roślinności? Prawda, że ten pies to prawdziwy spryciarz?

Źródło: Instagram.com / andrewknapp 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska
  4. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  5. Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Instagram.com / andrewknapp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News