Wszedł do pokoju i myślał, że zgubił psa. Gdy tylko zobaczył, jak się ukrył, natychmiast musiał zrobić zdjęcie

Wszedł do pokoju i myślał, że zgubił psa. Gdy tylko zobaczył, jak się ukrył, natychmiast musiał zrobić zdjęcie Źródło: Reddit.com duchess_madeleine 7

Pies znalazł sobie tak dobrą kryjówkę, że jego właściciel był przez chwilę przekonany o tym, że zgubił swojego pupila. Kiedy mężczyzna zorientował się, że jego czworonożny przyjaciel ukrył się w pokoju, od razu zrobił mu zdjęcie. Naprawdę ciężko dostrzec zwierzaka.

Pies najwyraźniej nie miał ochoty na popołudniowy spacer, postanowił schować się przed właścicielem w salonie. Kryjówka była tak dobra, że przez chwilę mężczyzna był przekonany, że zgubił swojego czworonoga. Kiedy zorientował się, że pies znalazł świetną kryjówkę, natychmiast zrobił mu zdjęcie i udostępnił w sieci.

Pies ukrył się w salonie. Mężczyzna był przekonany, że zwierzaka nie ma w domu

Internauci z całego świata wytężają wzrok przed monitorami swoich komputerów w poszukiwaniu czworonoga o imieniu Tucker, który ukrył się w domu przed swoim właścicielem. Kryjówka, którą znalazł czworonóg jest tak dobra, że przez chwilę mężczyzna był przekonany, że po prostu zgubił swojego psa.

Kiedy zmartwiony właściciel Tuckera zorientował się, że zwierzak zwyczajnie ukrył się przed nim z salonie, nie mógł powstrzymać uśmiechu. Pies wybrał naprawdę dobre miejsce, by schować się przed swoim opiekunem. Zdradził go jednak jeden mały szczegół.

Pies schował się tak dobrze, że naprawdę ciężko go dostrzec

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu, opublikowanym przez użytkownika portalu Reddit, widać salon, na środku którego stoi duża, czarna kanapa. Na pierwszy rzut oka nie ma w pomieszczeniu zwierzaka, jednak jeśli dokładnie przyjrzymy się meblowi, zauważymy mały, brązowy psi nos, wystający spod jednej z poduszek. To właśnie pod nią ukrył się Tucker i trzeba przyznać, że świetnie się zakamuflował.

Dzisiaj grzeje: 1. O jej romansie nikt nie wiedział, Grażyna Torbicka uwiodła prawdziwą legendę. Relację zakończył fatalny wypadek

2. Profesor Simon nie dał się uciszyć TVP, teraz ujawnia niewygodne prognozy. Ma ostrzeżenie dla wszystkich Polaków

Tucker najwyraźniej nie miał tego dnia ochoty na kolejny długi spacer. Każdy z nas ma czasami marzy tylko o przykryciu się ciepłym kocem i spokojnej drzemce na kanapie. Internauci przyznali, że kryjówka, którą wybrał czworonóg, jest naprawdę bardzo dobra.


Reddit.com duchess_madeleine 7

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczeniak został znaleziony w lesie. Pozostawiono go na pewną śmierć, trudno powstrzymać łzy
  2. 12-letni chłopiec pozował do zdjęcia. Nagle za nim pojawił się niedźwiedź. Ojciec wszystko nagrał
  3. Nieludzkie sceny w przedszkolu. Odebrano życie trzyletniej dziewczynce, nie mieści się w głowie
  4. Polacy poczuli się oszukani, chcą masowo zwracać produkty. Padły poważne oskarżenia, jest oświadczenie
  5. 14-latka zadzwoniła do koleżanki i wyjawiła jej przerażający sekret. Wkrótce znaleźli ją martwą, jej historią żyje cała Polska
  6. Od lat szukają w Polsce tajemniczego miejsca. Widziały je tylko trzy osoby w historii

źródło: Reddit

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News