"Nie patrzcie na mordkę". Kochany psiak ze zdeformowanym pyskiem podbija serca internautów

"Nie patrzcie na mordkę". Kochany psiak ze zdeformowanym pyskiem podbija serca internautów Źródło: Facebook

Pies, który w ostatnim czasie podbił serca internautów, urodził się ze zdeformowanym pyszczkiem. Z tego powodu wyjątkowo trudno jest znaleźć dla niego kochający dom. W sieci trwają poszukiwania opiekuna, który zechce przygarnąć czworonoga.

Pies, którego zobaczyć można na licznych, obiegających media społecznościowe zdjęciach, to jeszcze szczeniak. Carolina ma 9 miesięcy, a jedno z rodziców czworonoga było na pewno labradorem. Psiak przyszedł na świat w Rumunii.

Pies ze zdeformowanym pyszczkiem podbija sieć

Aż cztery na pięć zwierzaków w miocie urodziło się z deformacją pyszczka. Weterynarze radzili, aby je uśpić, jednak nie zgodzili się na to opiekunowie suczki, która je urodziła. Dziś psiaki szukają kochającego domu, gdzie zostaną otoczone potrzebną opieką. Carolina przebywa obecnie w South Shields, a wkrótce trafi zapewne do nowych właścicieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Są to szczęśliwe, zdrowe, wesołe szczeniaki. Mogą jeść i pić bez pomocy. Wszystkie zostały wysterylizowane bez problemów. (...) Carolina jest małą, radosną duszyczką, której ogon zawsze merda. Uwielbia towarzystwo zarówno psów, jak i ludzi. (...) Wciąż krąży wokół nas, szukając uwagi oraz przytulenia - przekazali "Safe Rescue Dogs Needing Home" na Facebooku.

Pieski znajdą wreszcie kochające rodziny?

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. Gwiazda Polsatu spowodowała straszny wypadek samochodowy, auto było totalnie zniszczone. Sytuacja była bardzo poważna, teraz ostrzega innych

Chociaż przez długi czas deformacja pyszczka psiaka stanowiła dla niego ogromny problem, obecnie internauci zachwycają się nietypowym, ale jednocześnie naprawdę uroczym zwierzakiem. Dzięki nagłośnieniu sprawy w mediach społecznościowych Carolina oraz jej rodzeństwo mają szansę na odnalezienie dobrych, kochających opiekunów, którzy nie pozwolą im dalej mieszkać w schronisku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekły skandaliczne zdjęcia ze szpitala. Tak przebiega ciężka hospitalizacja Pawła Królikowskiego?
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Dagmara nie mogła dłużej go ukrywać. Zrujnował jej całe życie, w końcu się przyznała
  4. Ferdek z Kiepskich wyjawił straszną prawdę nt. serialu. Nigdy wcześniej nikt nie wiedział co się tam działo
  5. Oryginalny przepis na ciasto do pierogów z 1920 roku. Zupełnie inny smak i jakość, palce lizać

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News