pies mężczyzna ostatnie życzenie
Facebook Albuquerque Animal Welfare about a year ago
Joanna Szwalikowska - 24 Listopada 2020

Personel spełnił ostatnie życzenie umierającego w hospicjum mężczyzny. Reakcja na widok ukochanego psa rozczula

69-letni mężczyzna bardzo ciężko zachorował. Jego stan zdrowia pogorszył się tak bardzo, że w końcu trafił do hospicjum. Personel placówki chciał spełnić jego ostatnie życzenie. Poprosił o to, by odwiedził go pies. Wzruszająca reakcja.

69-letni John Vincent to weteran wojny w Wietnamie. W ostatnim czasie niestety jego zdrowie uległo znacznemu pogorszeniu. Mężczyzna trafił do hospicjum, Niestety, był on samotnym człowiekiem, nie miał bliskiej rodziny. Jego ukochany piesek musiał trafić więc do fundacji, która zajmuje się zwierzętami.

W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobieW środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobieCzytaj dalej

Mężczyzna z dnia na dzień czuł się coraz gorzej. Czuł, że nadchodzi jego koniec, miał jedno marzenie, które postanowili spełnić pracownicy placówki, w której przebywał. Razem z Albuquerque Animal Welfare zorganizowali nietypowe spotkanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Albuqerque Journal opisywało, iż piesek zachowywał się, jakby czuł, gdzie dokładnie zostanie zaprowadzony. Przez całą drogę był bardzo grzeczny. Kiedy tylko jego oczom ukazał się ukochany właściciel, natychmiast zamerdał ogonkiem.

Zdjęcie, które obiegło media, ukazuje właściciela oraz jego kochanego zwierzaka, którzy po długiej rozłące rzucili się w swoje ramiona. Widać, że zwierzak stęsknić się za swoim panem, a mężczyzna za kochanym psiakiem. Niestety, nadszedł czas na pożegnanie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rodzice wypisali swoje dzieci z religii. Zdenerwowany ksiądz natychmiast napisał do nich list, można się wściec
  2. Nieprawdopodobne doniesienia mediów w sprawie Sylwestra. Jednak założymy balowe suknie i zorganizujemy przyjęcia w większym gronie?
  3. Minister zdrowia ujawnił, co czeka Polaków w styczniu. Będą musieli podjąć decyzję, wszystko poszło na żywo

Piesek o imieniu Patch miał zostać tak nazwany, ponieważ, gdy był jeszcze szczeniakiem, posiadał tylko jedną łatkę z futerkiem. Dzięki opiece swojego właściciela wyrósł na pięknego zwierzaka. Mamy nadzieję, iż odnajdzie on wspaniały i kochający nowy dom.

Pies mężczyzna

Źródło: Facebook

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Radio Zet: GIS musi się tłumaczyć. Poważne nieścisłości w raportach o koronawirusie
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Kolosalny błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawidłową liczbę
  4. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje trzech księży, wszyscy zmarli w niedzielę
  6. Sok z ziemniaka warto spożywać z piorunujących powodów
  7. Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnik
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Podaj To

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News