Suczka zaczęła dziwnie naciskać noskiem na jej brzuch. Zbadała się, lekarze wykryli straszną chorobę

Suczka zaczęła dziwnie naciskać noskiem na jej brzuch. Zbadała się, lekarze wykryli straszną chorobę Źródło: Facebook/Stephanie Herfa

Pies zachowywał się bardzo dziwnie. Podbiegał do swojej właścicielki i naciskał nosem na jej brzuch. Okazało się, że w ten zwierzę dawało znać o złym stanie zdrowia swojej pani. Lekarze nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Pies Sierra towarzyszył jej od wielu lat, ale nie sądziła, że uratuje jej życie. Gdy kobieta zaczęła gorzej się czuć, udała się do lekarza. Po wielu badaniach, nie udało się ustalić co dokładnie jej dolega. Mimo że nie zmieniła swojego stylu życia, przytyła 30 kilogramów, ponadto cierpiała na sporadyczne bóle brzucha. Okazało się, że wskazówkę lekarzom dać musiał dopiero pies.

Pies zachowywał się bardzo dziwnie

Stephanie z Winscosin ani jej lekarze nawet nie podejrzewali, co może jej w rzeczywistości dolegać. Jednak suczka Sierra sama wyczuła coś niepokojącego. Zaczęła podchodzić do właścicielki i trącać ją w brzuch nosem. Gdy właścicielka ją odepchnęła, zwierzak zaczął robić znowu to samo.

 

Kilkukrotnie odgoniła psa, ale suczka wciąż wracała i ponownie naciskała na brzuch. Gdy w końcu udało się ją odgonić, Sierra zaczęła bardzo smętnie się zachowywać. 

- Mówią, że psy nie płaczą, ale futro wokół jej oczu było całkowicie przemoczone po obu stronach. Jej małe brwi były ściągnięte. Miała najbardziej przerażony wyraz pyska - o powiadała Stephanie.

Po tym jak przebadał ją lekarz, podał straszną diagnozę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy bóle brzucha zaczęły się nasilać, kobieta jeszcze raz poszła do lekarza. Ten specjalista zaczął podejrzewać najgorsze. Po badaniach wykryto, że Stephanie cierpiała na nowotwór jajnika. Co jednak najciekawsze, rak został wykryty dokładnie w tym samym miejscu, w którym pies wywąchiwał coś podejrzanego.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie
2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

Choć Stephanie pokonała nowotwór, nie była to jedyna walka jaką musiała stoczyć. Później miała trzykrotny nawrót choroby. Za każdym razem kiedy do niego dochodziło, Sierra obwąchiwała jej brzuch, wysyłając sygnał właścicielce, że znów jest coś nie tak. Dzięki temu niejednokrotnie uratowała jej życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Co dzieje się z Jolantą Kwaśniewską? Ikona stylu z trudem przeżyła koniec prezydentury męża
  5. Premier zdradził plany dotyczące 14. emerytury. Pozostawił jednak jedną istotną niewiadomą

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News