Pies został zakopany żywcem
Pixabay birgl
Irmina Jach - 24 Października 2020

Policja poszukuje właściciela, który zakopał żywego psa, wystawał tylko pyszczek. Cud sprawił, że zwierzę żyje

Pies, który stał się ofiarą bestialskich czynów, ledwie uszedł z życiem. Zwierzę zostało zakopane żywcem, spod ziemi wystawał tylko pyszczek. Czworonóg został uratowany cudem. Funkcjonariusze organów ścigania poszukują człowieka, który dopuścił się tego wstrząsającego czynu. Prawdopodobnie był właścicielem psiaka.

Pies został zakopany żywcem pod wiaduktem przy ulicy Grygowej w Lublinie. Odnalazła go pracownica pobliskiej firmy, która usłyszała przeraźliwe skomlenie. Gdy podeszła bliżej, zauważyła fragment pyska wystający z ziemi. Wspólnie z innymi pracownikami natychmiast odkopała zwierzę. Okazało się, że czworonóg jest skrajnie wycieńczony i posiada różne obrażenia ciała. Od razu został przekazany pod opiekę lekarza weterynarii.

Pies został skatowany przez właściciela

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

Pies był w krytycznym stanie. Rokowania lekarzy są ostrożne, nie wiadomo, czy skatowany zwierzak przeżyje. Pies ma kłopoty zarówno oddechowe i neurologiczne związane z tym, co przeżył. Na jego ciele widoczne są ślady uderzeń. Prawdopodobnie przez zakopaniem został ciężko pobity. Okrutny właściciel wykonał na zwierzaku przerażającą egzekucję. Policja poszukuje sprawcy, osobę, która dopuściła się drastycznych czynów, czeka surowa kara. Pies ma około 13-14 lat, czarną, podpalaną sierść i waży około 5 kg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

- Jego stan jest krytyczny. Rokowania ostrożne. Pies ma kłopoty zarówno oddechowe jak też neurologiczne, związane z sytuacją, która miała miejsce. Na jego ciele są ślady uderzeń. Tak więc zanim został zakopany był prawdopodobnie bity. Kłopoty oddechowe mogą być związane z niedotlenieniem mózgu jakie miało miejsce w wyniku zakopania psa jak też po uderzeniach. Przed uderzeniach pies ma też problemy neurologiczne - mówi lek. wet. Alicja Piwowar ze Specjalistycznej Przychodni Dla Zwierząt "Poliwet" w Lublinie, która zajmuje się skatowanym zwierzęciem.

Odnalezieniem sprawcy bestialskich czynów zajmuje się VI komisariat Policji w Lublinie. Sprawa została szeroko nagłośniona w mediach. Pracownicy fundacji, która zajmuje się troską o dobro zwierząt chcą uświadomić osobom, które dopuszczają się takiego okrucieństwa, że nie są anonimowi. Niestety, wymiar kar za znęcanie się za zwierzętami jest relatywnie niski i nie powstrzymuje zwyrodnialców przez okrucieństwem. Za podobne czyny grozi wyrok do 5 lat pozbawienia wolności lub kara grzywny.

Dzisiaj grzeje:

1. Zacznie się już rano w niedzielę. Wielki sabotaż kościołów w całej Polsce, co się dzieje?

2. Zatrważające i niebywale smutne informacje o stanie Bogumiły Wander. Niestety, mąż nie może jej nawet odwiedzić

3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile

Funkcjonariusze apelują do osób, które rozpoznają skatowanego czworonoga i mogą posiadać informacje dotyczące jego właściciela proszone są o pilny kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1B, pod numerem telefonu: 47 811 47 80.

Pies zakopany żywcem

Źródło: Lubelska Policja

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pośrodku opuszczonej drogi znaleźli suczkę uwięzioną w worku. Kiedy zajrzeli do środka, nie mogli powstrzymać łez
  3. Rodzinny dramat gwiazdy polskiego sportu. Jej dziecko jest nieuleczalnie chore. "Nie ma nadziei na poprawę"
  4. Pod osłoną nocy rząd opublikował nowe rozporządzenie. Kluczowa zmiana w godzinach dla seniorów
  5. Tragiczne informacje, nie żyje wspaniała Polka. "Cudowny, skromny, wspaniały człowiek"
  6. Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w Polsce. Dziesiątki zakażonych, bardzo przykre informacje
  7. Eksperci biją na alarm. Listwy przepięciowe w domach Polaków mogą wywołać pożar, wadliwy sprzęt zalewa sklepy
  8. Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widok

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Kurier Lubelski

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News