Nie możemy uwierzyć, koszmarne znalezisko w Krakowie. Potraktowali psa w najgorszy sposób, tylko dla osób o nerwach ze stali

Nie możemy uwierzyć, koszmarne znalezisko w Krakowie. Potraktowali psa w najgorszy sposób, tylko dla osób o nerwach ze stali Źródło: facebook

Pies został znaleziony martwy w Krakowie. Nie można uwierzyć w to, co miało miejsce, oprawcy potraktowali zwierzę w najgorszy sposób. Szczegóły tego zdarzenia nie są dla osób o słabych nerwach.

Pies leżał na trawie, kiedy przechodził obok niego mężczyzna ze swoim czworonogiem. Mężczyzna nie mógł nie zauważyć, że pies nie żyje. Natychmiast zgłosił sprawę na policję. W Krakowie doszło do zbrodni, szczegóły związane z zabitym psem, są wstrząsające. 

Pies został znaleziony martwy. Szczegóły zbrodni przerażają

Na terenie Błoni w centrum Krakowa spacerował mężczyzna ze swoim psem, kiedy nagle zauważył, że na ziemi leży połowa psa. Mężczyzna natychmiast powiadomił o wszystkim policję. Funkcjonariusze momentalnie pojawili się na miejscu zdarzenia, by przeprowadzić oględziny. 

- Mężczyzna poinformował nas, że na wysokości wejścia do Parku Jordana znajduje się część korpusu zwierzęcia - jak się okazało, był to fragment tułowia oraz tylne łapy psa. Na miejsce wysłaliśmy nasz patrol, który na miejscu przeprowadził oględziny - przekazał Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Mieszkańcy Krakowa nie mogą uwierzyć, że doszło do takiej zbrodni. Jednak policja przedstawiła wersję wydarzeń, która przeczy temu, jakoby ktoś zabił psa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja podaje możliwe rozwiązanie. Pies najprawdopodobniej nie umarł przez człowieka 

Po przeprowadzeniu oględzin policja przekazała, że na miejscu najprawdopodobniej nie doszło do przestępstwa z udziałem człowieka. Funkcjonariusze stwierdzili, że mógł zostać przejechany przez samochód, po czym mogły go rozszarpać i zjeść inne zwierzęta, takie jak dziki, które często można spotkać w tej okolicy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przeszedł poważny udar, ostatecznie przegrał walkę o życie. Kibicowało mu wielu Polaków, nie żyje znany polski dziennikarz
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, które dowiedziało się o zdarzeniu, nie wierzy w wersję wydarzeń, którą przedstawiła policja. Joanna Repel przedstawicielka Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami stwierdziła, że musiało dojść do bestialskiego zabicia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Emerytura wyższa nawet o kilkaset złotych. ZUS podał oficjalną metodę, miliony Polaków mogą skorzystać
  4. Roksana Węgiel nagle ogłosiła, że wyjeżdża z Polski. Wiemy, o co chodzi
  5. Dramat Joanny Brodzik. Zwróciła się do Polaków ze łzami w oczach
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News