Wśród pand ukrywa się pies. Dla jednych niewykonalne, dla innych banał

Wśród pand ukrywa się pies. Dla jednych niewykonalne, dla innych banał Źródło: logo24.pl

Pies ukrywający się wśród pand to przedmiot sporu wielu internautów. Każdy z nich zachodzi w głowę, żeby tylko odnaleźć to jedno zwierzątko różniące się od pozostałych. Zadanie nie należy do łatwych.

Pies, który ukrył się wśród pozostałych zwierzątek, podobnie jak one ma czarno-białe umaszczenie. To właśnie dlatego tak trudno jest go dostrzec pośród pand. Już wielokrotnie wrzucaliśmy tutaj różnego rodzaju łamigłówki z udziałem zamaskowanych i wtopionych w tło zwierząt. Jedni radzili sobie z nimi lepiej, drudzy gorzej. Tym razem zadanie wcale nie jest takie proste, jakby się to mogło wydawać.

Na zdjęciu jest także pies 

Internauci na całym świecie uwielbiają łamigłówki ze zwierzętami. Największą popularnością cieszą się te, w których trzeba odnaleźć wtopionego w tło zwierzaka. Czasami taką łamigłówką są zdjęcia, innym razem specjalnie zrobione grafiki. Do znanej i lubianej zabawy postanowiła przyłączyć się także firma Lego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu wrzuconym przez Lego na Instagrama widać rozrzucone pandy. Zabawki pochodzą z serii klocków dla najmłodszych dzieci. Co ciekawe, wśród misiów umieszczono tylko jednego, czarno-białego pieska. Naprawdę mało komu udaje się go znaleźć. A już na pewno nie na pierwszy rzut oka. 

Ta łamigłówka to nie lada wyzwanie 

Lego postawiło poprzeczkę bardzo wysoko. Największą trudność stanowi fakt, że głowa pieska jest takiej samej wielkości co pand, ma on identyczne, czarno-białe umaszczenie, a w dodatku najprawdopodobniej został wykonany z tego samego tworzywa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska dziś obchodziłaby 41. urodziny. Jej menadżerka ujawniła nieznane zdjęcia
2. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Chociaż obrazek wygląda na grafikę wykonaną w profesjonalnym programie do obróbki zdjęć, w rzeczywistości to nic innego, jak umiejętnie zrobione zdjęcie. Spróbujcie zmierzyć się z łamigłówką Lego i sami oceńcie trudność wykonania tego zadania. Jeśli uda Wam się szybko odnaleźć pieska, to znaczy, że jesteście bystrzejsi niż większość ludzi na świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasyłanie dronów i czarna lista. Kulisy pracy w TVP ujawnione przez byłego pracownika stacji
  2. Senator milioner ŻĄDA od Karolaka małej fortuny. Aktor ma do spłaty dług
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

Źródło: logo24.pl

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News