Byli pewni, że ktoś domalował psu brwi. Ale prawda okazała się zupełnie inna

Byli pewni, że ktoś domalował psu brwi. Ale prawda okazała się zupełnie inna Źródło: Instagram / brovisvoi

Pies został znaleziony przez ratowników i wyglądał bardzo nietypowo. Pracownicy schroniska byli przekonani, że padł ofiara jakiegoś okrutnego żartownisia. Prawda okazała się zdumiewająca.

Pies wyglądał, jakby ktoś namalował mu brwi grubym markerem. Bezdomny szczeniak trafił w ręce ratowników na jednej z ulic w rosyjskim mieście Brack. gdy zobaczyli czworonoga byli przekonani, że ktoś postanowił zrobić mu okrutny żart. Byli zaskoczeni, gdy odkryli prawdę.

Pies wyglądał, jakby był ofiarą znęcania

Brwi czworonoga wyglądały, jakby ktoś podkreślił je grubym markerem. Dlatego ratownicy pomyśleli, że padł ofiarą znęcania się. Złapali bezdomnego zwierzaka, który błąkał się po jednej z ulic w poszukiwaniu jedzenia i zawieźli go do schroniska. Tam pracownicy wykąpali czworonoga. Wierzyli, że uda im się zmyć wyjątkowo podkreślone brwi suczki, tak się jednak nie stało.

Pracownicy placówki byli zaskoczeni, gdy odkryli prawdę. Specjaliści poinformowali ich, że szczeniak jest rasy Husky, a brwi to jego charakterystyczna cecha, podkreślająca pochodzenie psa.

Pies miał wyjątkowo podkreślone brwi

Z powodu oryginalnego wyglądu zwierzaka nadano mu wyjątkowe imię. Suczka została nazwana Frida, po meksykańskiej malarce Fridzie Kahlo, znanej ze swoich gęstych i czarnych brwi. Zdjęcia psa szybko trafiły do sieci, wzbudzając niemałe zainteresowanie wśród użytkowników internetu. Niesamowity wygląd szczeniaka zapewnił mu również nowy dom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pierwszy raz zobaczyłam ja na zdjęciach na stronie schroniska. Od razu się w niej zakochałam. Wiele osób interesowało się jej przypadkiem. Dzwoniły nawet i przyjeżdżały, aby zobaczyć ją na żywo. Jednak żadna z nich nie zdecydowała się na adopcję. Kiedy ja przyjechałam do placówki, popłakałam się na jej widok. Postanowiłam zabrać ją do domu i nadać nowe imię. Od tego dnia nazywa się Betty – powiedziała Oksana, właścicielka czworonoga.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Teraz wyjątkowy zwierzak ma ciepły dom i kochająca właścicielkę. Oksana regularnie udostępnia na Instagramie zdjęcia i filmy ze swoim nowym pupilem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Давайте знакомится, мы в этом новички будем стараться, не судите строго. Но и не хвалите напрасно. Любое мнение - это мнение. И так моя история часть 1: я была маленькая уличная девочка, пока меня не нашли волонтёры и не отвезли в приют @dobrye_ruki_bratsk, они выложили моё первое фото(оно есть в ленте) в одноклассники. Которую и увидела моя новая "хозяйка" мама Оксана @ksymaymsina8362. Здравствуйте наши подписчики, я очень обрадована и удивлена, что у моей девочки так много обожателей окажется.......история наша и удивительна и проста одновременно........#этомоясобака #собакасбровями #фридасбровями

Post udostępniony przez @ksymaymsina8362 (@brovisvoi)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News