Pani Alicja umiera, a jej wyjątkowy jamnik ciągle szczeka. Powód wyciska łzy

Pani Alicja umiera, a jej wyjątkowy jamnik ciągle szczeka. Powód wyciska łzy Źródło: Facebook

Pies pani Alicji nie przestaje szczekać, a powód dla którego to robi wyciska łzy. Powód jego zachowania jest niezwykły, nie da się powstrzymać łez. Wyjątkowo poruszająca historia.

Pies jest dla pani Alicji powodem, dla którego nie przestaje się uśmiechać. Mimo iż kobieta jest już w poważnym stanie, a swoje ostatnie chwile życia spędza w hospicjum, to nawet na chwilę nie zapomniała o swoim pupilu. Staruszka ma też marzenie i bardzo chce, aby się spełniło przed jej śmiercią. Historia kobiety wzrusza do łez i każdy może pomóc w jego realizacji. 

Pies ciągle szczeka i tęskni za właścicielką

Przyjaciel pani Alicji, Fred, to mały kundelek w typie jamnika. Piesek ma rudawy kolor sierści i charakterystyczny biały krawat. Gdy zwierzak spędzał czas ze swoją właścicielką zawsze był bardzo radosny. Niestety gdy jego opiekunka trafiła do hospicjum, pani Alicja i Fred musieli się rozstać. Dla kundelka rozłąka jest niezwykle ciężka. Pies ciągle szczeka i bardzo tęskni za swoją właścicielką. 

Marzenie Alicji rozrywa serce

Dla pani Alicji rozstanie z Fredem było najtrudniejszą chwilą w życiu. Kobieta musiała jednak zostawić pieska, ponieważ wylądowała w Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Nie ma już siły, aby opiekować się kundelkiem, jednak ma marzenie, które chciałaby spełnić przed śmiercią. Schorowana staruszka bardzo chce, żeby jej ukochany Fredzio znalazł rodzinę, która pokocha go tak samo jak ona. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O wzruszającym marzeniu Pani Alicji poinformowała TVP Gdańsk. W wyemitowanym reportażu, kobieta łamiącym głosem prosiła o pomoc w znalezieniu domu dla jej pupila. Aktualnie zwierzak przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo w Sopocie, w którym stracił radość życia. Ciągle szczeka i nie można zaznać spokoju, tak bardzo tęskni za kontaktem z kochającymi ludźmi.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Fredzio nie lubi być sam, dlatego ważne jest, aby przyszły właściciel mógł poświęcić czworonogowi dużo czasu. Nowy opiekun będzie musiał również uważać na kręgosłup kundelka oraz jego krótkie łapy. Każdy, kto chciałby pomóc pani Alicji spełnić jej ostatnie marzenie i jest w stanie obdarzyć Freda miłością i ciepłym domem, może kontaktować się ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Sopocie. 

źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: Fakt

Następny artykuł