Pitbull spotkał małego chłopczyka na rowerku. Zrobił niesamowitą rzecz, wszystko się nagrało

Pitbull spotkał małego chłopczyka na rowerku. Zrobił niesamowitą rzecz, wszystko się nagrało Źródło: Screen/Youtube/Viral Press

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Niektórzy ludzie jednak obawiają się spotkania z czworonogami niebezpiecznej rasy, takim jak np. pitbulle. Zachowanie tego zwierzaka jednak jest nietypowe. Zwierzak zrobił niesamowitą rzecz, a wszystko zostało nagrane.

Pies zrobił powalającą rzecz, która została nagrana. Wideo jest hitem internetu i rozczula nawet najtwardsze serca. Pewien pitbull, który był na spacerze ze swoją opiekunką, spotkał małego chłopca, który jechał na rowerku. Reakcja czworonoga zwala z nóg. 

Pies pełen słodyczy

Pitbulle uważane są przez część osób za wyjątkowo niebezpieczne zwierzęta. Najważniejsze jednak jest w tym przypadku odpowiednie wychowanie takiego zwierzaka. Jeżeli właściciel od pierwszych chwil poświęci czas na tresurę psa i okaże mu przy tym dużo wyrozumiałości, to pupil z pewnością nie będzie stanowił dla nikogo zagrożenia. Świetnym dowodem na to jest zachowanie tego pitbulla, które rozczuli każdego.

Pitbull słuchał piosenki

Pitbull o imieniu Somsong wybrał się na spacer ze swoją ukochaną panią. Pies uwielbia piesze wędrówki i zawsze z ochotą spędza czas na świeżym powietrzu ze swoją właścicielką. Tym razem podczas spaceru Somsong spotkał chłopczyka jadącego na rowerku. Dziecko słuchało kołysanki Twinkle Twinkle Little Star.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To właśnie ta melodia bardzo zaciekawiła Somsoga. Gdy tylko pies zobaczył chłopca i usłyszał dźwięki kołysanki, przystanął i zaczął się wsłuchiwać w piosenkę. W pierwszej chwili jego właścicielka oraz mama chłopca nie wiedziały, o co chodzi pitbullowi. Kobiety jednak szybko stwierdziły, że najwidoczniej zwierzakowi spodobała się grana melodia. 

Dzisiaj grzeje: 1.Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

Somsong zaczął uroczo przechylać głowę, raz w jedną, raz w drugą stronę. Wyglądało to tak, jakby chciał "zatańczyć" w rytm muzyki. Nagranie zachwyciło tysiące internautów. Wiele osób otwarcie pisze, że pokochało pitbulla za jego nietypowe zachowanie. Właścicielka Somsonga również przyznaje, że to najsłodszy i najbardziej urokliwy pies na świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe 500 plus. Dostać będą mogli ABSOLUTNIE WSZYSCY!
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

źródło: Wamiz

Następny artykuł