Pies zniknął bez śladu. Miesiąc później kolejny zwierzak tych samych właścicieli zaczął się dziwnie zachowywać i dotarli do strasznej prawdy

Pies zniknął bez śladu. Miesiąc później kolejny zwierzak tych samych właścicieli zaczął się dziwnie zachowywać i dotarli do strasznej prawdy Źródło: Screen/Youtube/ Facts Box

Pies tej rodziny zniknął bez śladu. Miesiąc później właściciele odkryli straszną prawdę związaną z tym wydarzeniem. Wskazówką okazał się fakt, że ich kolejny zwierzak zaczął się bardzo dziwnie zachowywać.

Pies zniknął bez śladu, ale dopiero miesiąc po jego zaginięciu właścicielom udało się dotrzeć do strasznej prawdy dotyczącej tajemniczej sprawy. Wszystko wyszło na jaw dzięki dziwnemu zachowaniu innych zwierząt, którymi opiekowała się ta rodzina. 

Pies nie dawał znaków życia

Pies Cindy i Johna Billesbergerowów zaginął. Właściciele coraz bardziej martwili się o swojego ukochanego czworonoga noszącego imię Bruno. Zwierzę od 27 dni nie dawało znaków życia.

Po miesiącu para dokonała szokującego odkrycia, które wyjaśniło całą zagadkę. Do rozwikłania sprawy przyczyniły się inne psy tych właścicieli. Ich zachowanie bowiem zasugerowało, że wiedzą, gdzie znajduje się Bruno. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Akcja ratunkowa 

Miesiąc po zaginięciu, Cindy i John wybrali się z dwoma pozostałymi czworonogami na spacer. W pewnym momencie jeden z psiaków zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Ewidentnie chciał pokazać coś swoim opiekunom. Billesbergerowie nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli głęboką na 3 metry dziurę w ziemi, w której został uwięziony ich ukochany Bruno.

Najprawdopodobniej była to porzucona studia, z której nikt nie korzystał. Labrador leżał tam cały poraniony i wycieńczony. Widać było, że ze wszystkich sił próbował wydostać się z tej pułapki. Niestety otwór w ziemi był zbyt duży i zwierzę nie dało rady wyswobodzić się samodzielnie. Pies był na tyle słaby, że nie był w stanie nawet szczekać. 

Rodzina podjęła się akcji ratunkowej swojego pupila. Zadzwonili po wsparcie syna, który zdecydował się obwiązać liną i w ten sposób zejść do chorego psa. Gdy udało się wydostać Bruna, natychmiast przetransportowano go do kliniki weterynaryjnej, gdzie objęto go troskliwą opieką. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Prawdziwe problemy synowej Zenka Martyniuka dopiero się zaczynają. Daniel udowadnia, na co go stać

Psu udało się przeżyć aż tyle dni tylko dzięki wodzie obecnej w studni. Był jednak skrajnie wycieńczony i cierpiał na anemię. Jego ciało pokrywały otwarte rany, które niestety zostały zainfekowane przez brud. Po kilku dniach w klinice, właściciele mogli zabrać psa do domu, w którym czekał go długi powrót do zdrowia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl wycofuje popularny produkt. Jego składnik WYWOŁUJE WYMIOTY
  2. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  3. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  4. Goście na ich ślubie nie byli na to gotowi. Gdy panna młoda weszła do kościoła, ich oczom ukazał się niespodziewany widok
  5. 45-letni mężczyzna rzucił się pod pociąg. Na rękach trzymał 5-letnią córkę
  6. Już niedługo blisko milion emerytów i rencistów dostanie duże, dodatkowe pieniądze. Wiadomo komu i ile się należy

Źródło: Newsner 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News