pies policjant strzelanina
Twitter Fifty Shades of Whey
Joanna Szwalikowska - 23 Sierpnia 2020

Policjant zastrzelił psa na podwórku. Wszystko na oczach właścicielki, porażające nagranie

Oburzające nagranie w ostatnim czasie obiegło media społecznościowe. Widać na nim scenę, w której pies został zastrzelony przez policjanta. Zwierzę zostało bestialsko zamordowane na oczach swojej właścicielki. Wstrząsające doniesienia z zagranicy.

W mediach społecznościowych w ostatnim czasie zostało opublikowane wstrząsające nagranie. Została na nim udokumentowana scena, jak pies został zastrzelony przez policjanta. Wstrząsający film wzbudził oburzenie internautów na całym świecie. Zwierzę zginęło na oczach swojej właścicielki. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Ukryta kamera w domu opiekiUmieścili ukrytą kamerę w domu opieki. Gdy zobaczyli, co robią opiekunowie, natychmiast musieli zareagowaćCzytaj dalej

Wstrząsające sceny - pies zastrzelony przez policjanta

Do dramatycznego zdarzenia doszło w USA, a dokładniej w Detroit. Nagranie zostało upublicznione i rozpowszechnione w mediach społecznościowych. Internauci nie kryją oburzenia. Zwierzę przebywało na terenie prywatnej, ogrodzonej posesji. Nie ma żadnego usprawiedliwienia na zachowanie, którego dopuścił się policjant.

Nagranie zostało udostępnione na Twitterze przez użytkownika davenewworld_2, który bardzo aktywnie działa, by policjant z filmu został zatrzymany oraz ukarany za swoje zachowanie. W jaki sposób doszło do całej sytuacji?

Na nagraniu widzimy psa znajdującego się na terenie prywatnej posesji. Zwierzę szczeka przez ogrodzenie na przechodzących policjantów oraz ich psa. Nagle czworonóg prowadzony przez funkcjonariuszy podbiega do ogrodzenia, po czym sytuacja staje się dramatyczna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama osłoniła dziecko własnym ciałemGdy zaatakował, mama osłoniła córkę własnym ciałem. Zdjęcia dla najbardziej odpornychCzytaj dalej

Zwierzęta ujadają na siebie nawzajem oraz zaczynają gryźć się przez siatkę. Policjant nawet nie próbował rozdzielić zwierząt. Zamiast tego, wyciągnął pistolet i wystrzelił. Biedne zwierzę zginęło na oczach właścicielki, która zmierzała w jego kierunku. Nagranie wywołało ogromne oburzenie.

- Funkcjonariusz odpowiedzialny za ten czyn musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności - podkreśliła fundacja Animal Hope & Wellness. W sieci zawrzało także od komentarzy internautów, którzy nie są w stanie pojąć, jak mogło w ogóle dojść do tak strasznej sytuacji.

- Szczególnie wstrząsający był widok wszystkich policjantów stojących tam, podczas gdy ich ofiara wiła się w agonii przed śmiercią. Ten pies policyjny nigdy nie powinien być wypuszczany w pobliżu ogrodzenia - pisali internauci.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. Nikt nie mógł się spodziewać

2. Kobieta usłyszała dziwny dźwięk, gdy prowadziła auto. Okazało się, że był objawem bardzo niebezpiecznej choroby

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje

Nagranie, które zostało opublikowane w sieci, jest wstrząsające. Ukazuje jak ogromnym okrucieństwem wykazał się funkcjonariusz. Mężczyzna nie spróbował nawet rozdzielić psów. W dodatku dzieliło je ogrodzenie. Tak brutalne działanie nie miało więc żadnej podstawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat Magdy Gessler. Jej córka zmarła, restauratorka już zawsze będzie mierzyła się z traumą. Dopiero po wielu latach opowiedziała o tragedii
  2. Daniel Martyniuk wpadł w furię. Padły bardzo mocne słowa o sytuacji w Polsce, przesadził?
  3. Lekarze myśleli, że na świat przyszło zdrowe dziecko. Gdy spojrzeli na pępowinę, w jednej chwili pobledli
  4. Gwiazdor disco polo nagle złapał za mikrofon na weselu. Gdy dołączyła do niego babcia, goście mieli łzy w oczach
  5. Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasie

kościół remont odkrycieRemontowali kościół na Podkarpaciu. W ścianie znaleźli niebywałe rzeczy, natychmiast pobledliCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News