Gdy po 3 latach rozłąki zobaczył swojego pana, stanął w bezruchu. Po chwili pies totalnie oszalał

Gdy po 3 latach rozłąki zobaczył swojego pana, stanął w bezruchu. Po chwili pies totalnie oszalał Źródło: youtube/lazy_owly/

Ten pies zupełnie oszalał, gdy po kilku latach zobaczył swojego właściciela. Jego reakcja była naprawdę zaskakująca. Wszystko zastało nagrane, po czym trafiło do sieci.

Pies od zawsze uchodzi za najlepszego przyjaciela człowieka. Te czworonogi potrafią się niezwykle przywiązać do właściciela i zrobić wszystko, by nie doszło do rozłąki z nim. Takie zachowanie pokazuje miłość, jaką potrafią obdarzyć swojego ludzkiego przyjaciela. Aż ciężko uwierzyć w to, jak zachował się ten psiak, gdy nagle zobaczył swojego pana. 

Niespodziewana rozłąka 

Pewien mężczyzna stał się właścicielem naprawdę szalonego psiaka. Byli ze sobą bardzo zżyci, a czworonóg nie odstępował go na krok. Nauczyli się wspólnego życia, a przez różne zachowania zwierzaka jego pan nigdy nie mógł się nudzić. Niespodziewanie przyszedł moment, w którym mężczyzna musiał wyjechać i zostawić swojego ukochanego pupila. Psiak bardzo to przeżył, jednak po pewnym czasie wiele wskazywało na to, że zdążył już przywyknąć do zaistniałej sytuacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie widzieli się 3 lata. Pies oszalał, gdy zobaczył swojego pana 

Dokładnie po 3 latach właściciel wrócił do czworonożnego przyjaciela. Zwierzak został przyprowadzony przez swojego tymczasowego opiekuna do miejsca, w które przyjechał jego pan. Już po chwili ujrzał go na horyzoncie i pierwsze kilkanaście sekund stał nieruchomo, jakby nie docierało do niego, że naprawdę go widzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Gdy jednak zrozumiał, że właściciel wreszcie do niego wrócił, nie był w stanie powstrzymać swoich emocji. Rzucił się na mężczyznę, wpadając mu prosto w ramiona. Śmiało można stwierdzić, że było to swego rodzaju przytulenie na powitanie. To jednak nie koniec, zwierzak był bowiem tak szczęśliwy, że widzi pana, że nagle zaczął szamotać się tuż przy nim, kręcąc się po podłodze i licząc tym samym na drapanie. Wyglądało to zupełnie tak, jakby oczekiwał od niego całej uwagi, którą stracił przez 3 lata rozłąki. Wszystko zostało nagrane i umieszczone na portalu YouTube. Krótki filmik zebrał ponad 45 tysięcy polubień, co każe nam sądzić, że wszystkim spodobała się reakcja psiaka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Kobieta prawie UMARŁA po nieudanym zabiegu. Mężczyzna, który go wykonywał podszywał się pod lekarza
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News