Dwa przypadkowo spotkane psy ciągną do siebie. Kiedy właściciele spojrzeli na ich uszy, doszła do nich szokująca prawda

Dwa przypadkowo spotkane psy ciągną do siebie. Kiedy właściciele spojrzeli na ich uszy, doszła do nich szokująca prawda Źródło: facebook.com/pjcorwin

Pies to jedno z najbardziej inteligentnych i wiernych zwierząt na ziemi, a ich pamięć i pewne przeczucia nie zostały w pełni zbadane przez naukowców. Dwa przypadkowe psy, które niespodziewanie na siebie zareagowały, wprawiły w szok swoich opiekunów.

Pies to obok słonia, delfinów czy szympansów jedne z najinteligentniejszych zwierząt na naszej planecie. Niejednokrotnie te czworonogi zaskakiwały swoich właścicieli i pokazywały, na co je stać. Tak było też tym razem, gdy nagle dwa, pozornie obce sobie psy zaczęły na siebie bardzo intensywnie reagować. Odkrycie prawdy wryło wszystkich w ziemię, a wystarczył rzut okiem na uszy czworonogów. 

Pies wprawił w osłupienie swojego opiekuna. Nigdy się tak nie zachowywał

Pam Corwin jak zwykle wybrała się na zakupy na Pike's Place Market w Seattle. Zazwyczaj wypełnianie domowych sprawunków przychodzi jej szybko i łatwo, ale tym razem spędziła o wiele więcej czasu na rynku. Wszystko przez dwa psy, które wraz ze swoimi opiekunami spacerowały po okolicy. Nagle zwierzaki zaczęły na siebie gwałtownie reagować, skakać, szczekać i mocno merdać ogonami. Pary postanowiły podejść do siebie i dać psom się sobą nacieszyć.

Jakie było ich zdziwienie, gdy zagłębili się w rozmowę i okazało się, że psy mają ze sobą więcej wspólnego, niż tylko identyczna rasa. Zostały adoptowane ponad rok wcześniej z Rosji właśnie przez pary z USA, leciały ze sobą nawet tym samym samolotem. Po wylądowaniu trafiły do swoich nowych właścicieli. Każdy pies miał nawet na uchu tatuaż, który wyjaśnił wszystko: psie rodzeństwo spotkało się po ponad roku rozłąki i już z daleka obie strony bezbłędnie się poznały. 

Wideo pokazujące radość psów bije rekordy popularności

Opiekunowie zwierzaków oczywiście nie mieli zamiaru fundować im szoku i znowu rozdzielać ich na dłuższy czas, dlatego szybko wymienili się numerami telefonów i postanowili, że będą spotykać się regularnie raz w tygodniu, by psy mogły się sobą nacieszyć. Pam, która nagrała zdarzenie zdradziła, że rodzeństwo szalało na rynku dobre pół godziny, a gdy poszła do domu, nadal tam były.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natychmiast wrzuciła wideo do sieci, by każdy mógł z przyjemnością obejrzeć niesamowite spotkanie, które było tylko (i aż!) szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Filmik został obejrzany ponad 4 miliony razy, a internauci puścili go w świat ponad 70 tysięcy razy.

  1. Cała prawda o ojcu Beaty Szydło. Nie uwierzycie, co premier przeżyła w dzieciństwie. Codziennie drżała o jego życie
  2. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  3. Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  6. Komendant Główny odkrywa w TVN nowe informacje ws. Dawidka. Serce rozpada się na milion kawałków
  7. Pilne ostrzeżenie dla klientów Banku Pekao. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu