Niewiarygodne, co jadła ta suczka, żeby przeżyć. Badanie pokazało najsmutniejszą prawdę o jej losie

Niewiarygodne, co jadła ta suczka, żeby przeżyć. Badanie pokazało najsmutniejszą prawdę o jej losie Źródło: Imgur/OhHiDenny

Pies został odnaleziony w dramatycznym stanie. Suczka była zapuszczona, brudna i głodna. Pomimo tego, nie chciała jednak jeść. Nowi właściciele postanowili więc zaprowadzić ją do weterynarza. Lekarz wykonał następnie badanie RTG, które wykazało wstrząsającą prawdę. To, co znajdowało się w brzuchu zwierzęcia, jest szokujące i nieprawdopodobne.

Pies został przez nich przygarnięty, a następnie wymyty. Nowi właściciele zaopiekowali się nim, dzięki czemu poczuł się znowu kochany. Przypomniał sobie, jak to jest mieć dom. Choć jego cierpienie w dużej mierze zostało zakończone, to jednak przed suczką była jeszcze poważna operacja, która musiała zostać przeprowadzona. Wszystko z powodu tego, co suczka miała w swoim brzuchu. Gdy weterynarz wykonał jej badanie, był przerażony tym, co połknęła.

Pies jadł to, bo desperacko chciał przeżyć

Cameron Trammell to nowy właściciel suczki, którą znalazł przy jednej z głównych ulic w Teksasie. Pies był niezwykle brudny i nieszczęśliwy. Widząc smutne zwierzę od razu postanowił razem ze swoją dziewczyną zaopiekować się nim. Zawiózł je do swojego mieszkania, a następnie umył i próbował nakarmić. Choć wyraźnie wychudzona suczka była bardzo głodna, nie chciała jeść. To zaniepokoiło wyraźnie Trammella. Wybrał się więc ze zwierzęciem do weterynarza.

Doktor, widząc stan zwierzęcia, także wyraził zaniepokojenie. Postanowił przeprowadzić badanie RTG, które miało rozwiać wszelkie wątpliwości. Jego wynik całkowicie zszokował lekarza. Choć wydawało mu się, że w swoim życiu widział już wszystko, to, co znajdowało się w brzuchu suczki, dosłownie wprawiło go w osłupienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suczka miała to w brzuszku. Boli od samego patrzenia

Wewnątrz brzuszka suczki były metalowe śruby, plastikowe nakrętki, a także wiele fragmentów innych śmieci, które zwierzę jadło, bo było bardzo głodne. Weterynarz uspokoił jednak właściciela, który myślał, że w tej sytuacji będzie musiał pożegnać się z dopiero co poznanym pupilem. Okazało się, że istnieje szansa, aby pomóc suczce i uratować ją przed śmiercią. Wystarczy przeprowadzić operację. Choć była bardzo kosztowna, Cameron nie zwlekał długo z decyzją.

Weterynarz wyjął z wnętrza żołądka zwierzęcia wszelkie przedmioty. Dzięki zabiegowi suczka otrzymała nowe życie. Dziś czuje się dobrze, a jej zdrowiu nic nie zagraża.

Fot. Imgur/OhHiDenny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Znajomi Jakuba A. przerywają milczenie. Opowiedzieli jaki był prywatnie
  4. Gwiazda DDTVN właśnie wyszła za mąż za prawdziwego Adonisa. Zaskoczenie, już nie ukrywa przed mediami szczęścia
  5. Do dzisiaj to była tajemnica. Po 50 latach wizję dziadka Zenka Martyniuka o królu disco polo poznali Polacy
  6. Uważajcie na siebie i swoje dzieci. Służby apelują, wczoraj tragicznie umarło w Polsce 8 osób, wszystko przez brak wyobraźni na wodą

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News