Na stacji benzynowej spotkał psa. Gdy zobaczył wiadomość na jego obroży, natychmiast zareagował

Na stacji benzynowej spotkał psa. Gdy zobaczył wiadomość na jego obroży, natychmiast zareagował Źródło: Twitter 502_Wilson

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, jeśli jednak ktoś myśli, że jest to niezbyt rozumne zwierzę, to oczywiście jest w błędzie. Zwierzaki, tak jak ludzie, posiadają swoje oryginalne charaktery, a ten niesamowity jegomość ma ciekawą pasję.

Pies, który podszedł na stacji benzynowej do jednego z jej klientów nie wyglądał na zestresowanego ani przestraszonego, wręcz przeciwnie. Mężczyzna nie mógł uwierzyć temu co przeczytał na obroży.

Pies po prostu usiadł obok niego

Pies ma na imię Dew. Chłopak dowiedział się tego, spoglądając na adresownik, który był na tyle niecodzienny, że zdecydował podzielić się nim na swoim Twitterze. Mężczyzna tankował swój samochód na jednej ze stacji benzynowych kiedy podszedł do niego pies i zdecydował, że usiądzie sobie na chwilę przy nieznajomym. Chłopak wcześniej widział psa, jednak myślał, że zwierzę jest bezpańskie i po prostu się błąka. Zauważył jednak obrożę. To, co na niej przeczytał, rozbawiło go do łez. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Dew taki już jest

Pies znany jest w okolicy, jednak chłopak nie mieszkał w pobliżu. Na adresowniku znalazł imię psa oraz krótką informację od właścicieli.

- Nazywam się Dew. Nie zgubiłem się. Lubię spacerować. Powiedz, żebym poszedł do domu - te słowa wygrawerowane zostały na medaliku przypiętym do obroży. Chłopak nieco się zdziwił jednak cała sytuacja wydała mu się na tyle śmieszna, że postanowił podzielić się nią w internecie. Był zadowolony także, że pies nie błąka się po ulicach, a jedynie odbywa przechadzkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. WHO przekazało nowe ustalenia. “Kwarantanna to za mało”, jest ważniejsza kwestia

Właściciele się z tym pogodzili

Dew ma taki charakter i właściciele postanowili dopasować się do jego pasji. Zainwestowali w urządzenie GPS, które na bieżąco śledzi położenie ich pupila, dzięki czemu zawsze wiedzą, gdzie jest. Pies-podróżnik jest na tyle popularny, że lokalni mieszkańcy postanowili założyć mu nawet dedykowaną stronę na Facebook, gdzie dzielą się zdjęciami czworonoga w różnych miejscach. Niesamowity pies skrada serca wszystkich, niezależnie od tego gdzie się pojawi, a jego pasja do spacerów jest naprawdę godna pozazdroszczenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  2. Ponad 30 nowych przypadków koronawirusa. Ilość ofiar śmiertelnych również rośnie
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Wyciekła prawda o chorobie Margaret, o której mówiono od dawna. Przyjaciółka gwiazdy wygadała się
  5. Trwa "narodowa kwarantanna". Dziesiątki tysięcy kontroli w ciągu 24 godzin, ponad 300 osób do ukarania
  6. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News