Pies cudowny jest
youtube milperthusky
Aneta Wasilewska - 23 Marca 2020

Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło

Pies, śpiący w maleńkim łóżeczku, rozczula serca wszystkich internautów. Pewien mały chłopiec nie może zasnąć, kiedy obok niego nie ma jego dwóch najlepszych przyjaciół - dwóch olbrzymich husky. Nagrania są na tyle słodkie, że internauci mogą oglądać je w kółko.

Pies dla wielu osób, które kiedykolwiek miały zwierzęta w domu, często jest kolejnym członkiem rodziny. Kiedy na świecie pojawiają się małe dzieci, istnieje ryzyko, że znajomość maluszka ze zwierzętami, może być wyzwaniem. Ci rodzice poradzili sobie świetnie w tej kwestii, sprawiając, że ich syn zaprzyjaźnił się z ich dwoma husky.

WHO podało nowe daneW końcu dobre wiadomości. WHO podało ważne prognozy dot. końca epidemii w EuropieCzytaj dalej

Pies jest najlepszym przyjacielem dziecka

Millie i Rupert to dwa psy rasy husky, które pojawiły się w rodzinnym domu, zanim na świat przyszedł Parker. Mały chłopiec od pierwszych chwil, kiedy wrócił ze szpitala z mamą, miał okazję poznać się ze zwierzętami, które od tej pory stały się jego najlepszymi przyjaciółmi.

Jeden albo drugi pies nieustannie towarzyszy małemu Parkerowi. Ojciec chłopca wyznał, że relacja, którą ma jego dziecko ze zwierzętami, rozczula jego serce za każdym razem, kiedy na nich patrzy. Jednak to nie tylko Parker jest przywiązany do psów, ale one do niego w takim samym stopniu. Każda izolacja dziecka od psów, a także w drugą stronę, jest niebywale ciężkim przeżyciem dla całej trójki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królowe ŻyciaDagmara z Królowych życia trafiła do szpitala. W sieci pojawiło się zdjęcie i apel od celebrytkiCzytaj dalej

Pies, bez którego mały chłopiec nie zaśnie

Młody tata, który obserwuje relację swojego syna ze zwierzętami, dzieli się w sieci nagraniami, które ilustrują to, co dzieje się w ich wspólnym domu. Nagranie, które cieszy się największą popularnością, przedstawia małego Parkera, który zasypia w łóżeczku. Pies oczywiście towarzyszy mu cały czas.

Dzisiaj grzeje:

1. Najnowsze dane dot. liczby zarażonych w Polsce. Informacje ministerstwa zdrowia mocno niepokoją

2. Sondaż, jakiego jeszcze nie było. Wiemy, co stanie się, jeśli wybory nie zostaną przełożone

Drugi pies nie zmieścił się już w dziecięcym łóżku, ale znajduje się obok. Żaden z psiaków nie chce opuszczać nawet na chwilę swojego małego przyjaciela.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe doniesienia. Koronawirus może utrzymywać się na przedmiotach znacznie dłużej, niż myśleliśmy
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. Biedronka masowo wysyła Polakom SMS-y z ważną wiadomością. Potrzebna jest wasza pomoc
  4. Informacje o mamie Madzi porażają. Ujawniono, co robiła po śmierci córki
  5. Nie żyje 14. ofiara koronawirusa. Wiadomo, kim była i w jakim stanie się znajdowała
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Zdjęcie opuszczonego domuZnalazł opuszczoną chatę na skraju lasu, wszedł do środka i przeszły go ciarki. Widok, którego nigdy nie zapomniCzytaj dalej

źródło: youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News