Organizowali walki psów na śmierć i życie, bestialskie widowisko. Los przegranych mrozi krew w żyłach, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Organizowali walki psów na śmierć i życie, bestialskie widowisko. Los przegranych mrozi krew w żyłach, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Focus on News

Pies był wystawiany w okrutnej walce, która obserwowali zebrani wokół ringu kibice. Brutalny gang organizujący wali zwierząt nie miał dla nich żadnej litości.

Pies musiał wygrać walkę, by przeżyć. Wszystko obserwowali kibice zgromadzeni wokół ringu. Okrutny gang organizujący brutalne pojedynki zwierząt nie miał dla nich litości. To, co robili z przegranymi czworonogami, jest przerażające. Policjanci nie mogli uwierzyć w to, co odkryli.

Pies po walce był w strasznym stanie

Funkcjonariusze z Sao Paulo w Brazylii zatrzymali członków międzynarodowego gangu organizującego brutalne walki zwierząt na ringu. Psy przetrzymywane były w okrutnych warunkach i zmuszano je do morderczych pojedynków ku uciesze zgromadzonego tłumu kibiców oraz biorących udział w zakładach online internautów.

W czasie szturmu policji odkryto wychudzone, zaniedbane i ciężko ranne zwierzęta w klatkach. Widok był koszmarny, a warunki ,w których przetrzymywano zwierzęta, były bardzo złe. Uratowano 19 pitbulli, w tym szczeniaki. Jednak największe przerażenie budzi to, co funkcjonariusze odkryli na miejscu zdarzenia.

Walki na psim ringu były pojedynkami na śmierć i życie. Wygrane zwierzę wracało do klatki, przegrane było dobijane, a jego ciało grillowano i podawano kibicom jako przekąskę. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze odkryli wielkie kawałki usmażonego, psiego mięsa i przyprawy. Kawałkami martwych zwierząt karmiono również inne czworonogi.

Wszystkie uratowane psy są ciężko okaleczone. Zostały zabezpieczone i przekazane służbom ratowniczym. Jeden z psów został znaleziony w stanie agonalnym, dwa kolejne zmarły niedługo później z powodu odniesionych ran.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeden z odnalezionych psów zmarł od razu, kolejne dwa niedługo później

Służby aresztowały 41 osób, w tym lekarza, weterynarza, funkcjonariusza policji i Amerykanina, który sędziował mordercze pojedynki. Media poinformowały, że niemal wszyscy z zatrzymanych wpłacili kaucje i zostali zwolnieni z aresztu. Cudzoziemcy zamieszani w sprawę mają zakaz opuszczania Brazylii.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Sędzia zablokował zwolnienie jedynie głównego podejrzanego o organizację bestialskich walk. Policja podąża tropem kolejnych dwóch mężczyzn, którzy również są podejrzewani o współdziałanie w tym nielegalnym procederze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News