Pies na zdjęciu
Instagram.com andrewknapp
Monika Majko - 22 Listopada 2020

Na zdjęciu ukrywa się pies. Tylko 10% internautów potrafi go znaleźć, zadanie dla największych bystrzaków

Pies schował się tak dobrze, że naprawdę ciężko dostrzec go na pierwszy rzut oka. Fotografia pięknego domu, na której ukrył się zwierzak szybko obiegła sieć, a internauci z całego świata wytężają wzrok przed ekranami komputerów i smartfonów w poszukiwaniu sprytnego czworonoga.

Pies nazywa się Momo i słynie ze swoich zdolności do ukrywania się na fotografiach swojego właściciela. Do sieci trafiło zdjęcie, które poruszyło internautów, wszyscy z zacięciem poszukują na nim ukrytego czworonoga. Niewiele osób jest w stanie od razu go zlokalizować.

Pies potrafi dobrze się schować

Andrew Knapp to fotograf z Kanady, który jest również miłośnikiem psów i właścicielem niezwykłego pupila o imieniu Momo. Zwierzak uwielbia chować się w różnych miejscach, które fotografuje jego opiekun, a wspólne zdjęcia tej dwójki znane są internautom niemal z całego świata.

Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaPacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaCzytaj dalej

Fotograf prowadzi na Instagramie konto, na którym publikuje efekty swojej pracy oraz obrazkowe zagadki pod hasłem "Znajdź Momo". Fotografie z tej serii stały się tak popularne, że zostały również wydane w formie tradycyjnych albumów.

Momo podróżuje ze swoim właścicielem niemal po całym świecie, a w ramach pamiątek z tych wyjazdów, fotograf uwiecznia swojego pupila na tle wielu malowniczych krajobrazów. Niektóre z nich również publikuje w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Fotograf opublikował kolejną zagadkę w formie zdjęcia

Andrew Knapp niedawno udostępnił w sieci zdjęcie pięknego, starego domu. W opisie fotografii opublikowanej na Instagramie autor zachęcił internautów do poszukiwań na obrazku jego wiernego towarzysza.

Na zdjęciu można zobaczyć dwupiętrowy dom, którego elewacja została pomalowana na jasny kolor. Do wejścia prowadzą długie schody, a budynek otoczony jest zielonymi krzewami oraz trawnikiem, na którym zasadzono kilka kwiatów.

Zadanie polega na tym, by odnaleźć ukrytego na zdjęciu psa. 90% internautów ma z tym poważne problemy, zdarza się nawet, że ich intensywne poszukiwania ostatecznie kończą się fiaskiem.

Dzisiaj grzeje:

  1. Księżna Kate i książę William przekazali smutną wiadomość. "Będziemy za nim bardzo tęsknić"
  2. Ministerstwo Edukacji wprowadza zmiany, część uczniów wróci do szkół w najbliższy poniedziałek. Nagła wiadomość dla rodziców
  3. Młodsza siostra powiedziała Julii, jaką dostała pracę domową z religii. Kobieta wpadła w szał

Momo schował się tak dobrze, że na pierwszy rzut oka zauważyć mogą go jedynie najbardziej spostrzegawcze osoby. Jeśli jednak poświęci się chwilkę i dokładnie przyjrzy obrazkowi, pies powinien stać się dla nas widoczny już po krótkiej chwili.

Jeśli nie udało wam się znaleźć Momo, poniżej zamieścimy rozwiązanie tej zagadki. Na koncie instagramowym fotografa o nazwie "andrewknapp" znajduje się więcej takich łamigłówek. Warto spróbować rozwiązać inne zadania i poćwiczyć swoją spostrzegawczość.

Konto kanadyjskiego fotografa na Instagramie obserwuje już ponad 646 tysięcy internautów, a wynik ten stale wzrasta. Niezwykłe zdjęcia, których bohaterem najczęściej jest jego ukochany czworonóg, poruszają wiele osób.

Pies

Pies

Instagram.com andrewknapp

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Decyzja zapadła. Od poniedziałku część uczniów wróci do szkół
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Dostojna niczym górskie szczyty, królowa ciast - nasza ukochana karpatka. Znamy recepturę, dzięki której zawsze idealnie wyrasta
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News