Na jej nosie wyskoczyła mała, czerwona plamka, a pies nieustannie ją wąchał i lizał. Poszła do lekarza, jego diagnoza ścięła ją z nóg

Na jej nosie wyskoczyła mała, czerwona plamka, a pies nieustannie ją wąchał i lizał. Poszła do lekarza, jego diagnoza ścięła ją z nóg Źródło: Instagram/alchap2

Pies zaczął się bardzo dziwnie zachowywać w obecności swojej właścicielki. Nieustannie obwąchiwał i lizał jej nos, gdy pojawiła się na nim mała plamka. Gdy nie znikała, kobieta wybrała się do lekarza.

Pies ze schroniska został przez pewną kobietę adoptowany jeszcze jako szczeniak. Wcześniej były ogromne trudności w znalezieniu zwierzakowi właściciela ze względu na to, że suczka Victoria miała tylko jedno oko. Po latach pupil swoim dziwnym zachowaniem uratował jej życie.

Pies zaczął zachowywać się podejrzanie, gdy spostrzegł coś na nosie swojej właścicielki

Właścicielka zwierzaka, Lauren z USA, szybko zauważyła, że jej pies bardzo łatwo odczytuje emocje. Inaczej się zachowywał, kiedy była smutna, inaczej kiedy radosna. Zwierzę pomagało jej w trudnych chwilach. W pewnym momencie zaczęło się zachowywać niezwykle dziwnie, bo Victoria nieustannie obwąchiwała i lizała nos swojej pani, jakby była czymś zaniepokojona.

Wcześniej na nosie Lauren pojawiła się mała plamka. Kobieta wzięła to za pryszcz, nasmarowała spirytusem i czekała aż zniknie. Ten jednak ani nie zmniejszał się, ani nie znikał. W końcu połączyła fakty i widząc, że jej zwierzę również jest zaniepokojone, udała się do lekarza. Tam usłyszała straszną diagnozę.

Lekarz zdradził jej diagnozę. Mogła nawet umrzeć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz po badaniach nie miał wątpliwości. Ta plamka była objawem raka skóry. Na szczęście dzięki temu, że kobieta odpowiednio szybko zareagowała, wciąż był uleczalny i nie było przerzutów. Nadal istniała szansa, by uratować jej życie. Lauren poddała się operacji, po której została jej niezbyt estetyczna blizna, ale przynajmniej udało jej się przeżyć.

- To naprawdę niesamowite, że mój pies był tak wytrwały w wąchaniu obszaru, który był rakiem skóry - opowiadała właścicielka Victorii.

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Jak się później okazało, przyczyną nowotworu były zbyt częste wizyty na solarium, z których teraz Lauren zrezygnowała. Jak sama jednak przyznaje, teraz swoje życie zawdzięcza psu. Być może gdyby nie zainteresowanie psa tą dziwną plamką, nigdy nie zgłosiłaby się z tym do lekarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Popularne

Następny artykuł