Uratowali psa, ale gdy go zobaczyli oniemieli. Jedyny taki pies na świecie, ciężko w to uwierzyć

Uratowali psa, ale gdy go zobaczyli oniemieli. Jedyny taki pies na świecie, ciężko w to uwierzyć Źródło: instagram.com/luckiry

Pies został przygarnięty przez ludzi, którzy widząc samotnego zwierzaka przyglądali mu się z wielką uwagą. Wszystko z powodu nietypowego wyglądu zwierzęcia, którego pyszczek zdecydowanie wyróżnia się na tle innych czworonogów. Jego właściciele są przekonani, że to "jedyny taki pies na świecie".

Pies Lucky być może kiedyś stanie się gwiazdą Instagrama. Wielu internautów wróży mu wielką karierę w social mediach, bowiem pupil wyróżnia się na tle innych swoim oryginalnym, zapadającym w pamięć wyglądem. To właśnie dzięki swojej jednej, charakterystycznej cesze Lucky m.in. otrzymał swój drugi dom, co jest niezwykłe. Nowy właściciel widząc go po raz pierwszy był nim wprost zafascynowany.

Lucky ma niewiarygodną urodę. Niegdyś bezdomny pies zdobywa w Internecie coraz większą popularność

Lucky to pies rasy chihuahua. Choć na pierwszy rzut oka lewa część pyszczka Lucky'ego nie odznacza się niczym nadzwyczajnym, to jednak prawa część wygląda tak, jakby była doklejona. Niektórzy internauci śmieją się, że piesek tak naprawdę w rzeczywistości nie wygląda tak, jak jego właściciel prezentuje go na Instagramie, sugerując, że zdjęcia są przerabiane w Photoshopie. Lucky od urodzenia ma jednak swoją nietypową łatę nad okiem, a także dość dziwaczną kolorem źrenicę - jak na psa. Zdaniem internautów łata nad okiem Lucky'ego jest naprawdę przerażająca, inni widzą w niej uniesioną w zdziwieniu brew. W dodatku jego oko ma jasny, niebieski kolor, choć psy rasy chihuahua standardowo mają raczej źrenicę w kolorze brązowym. Właśnie taki kolor ma druga, zdrowa źrenica Lucky'iego.

Co ciekawe - Lucky niegdyś był bezdomnym psiakiem. Został jednak odnaleziony przez swojego właściciela - mieszkańca Bangkoku, który widząc go tułającego się ulicami stolicy Tajlandii postanowił go przygarnąć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Była dziewczyna Woźniaka-Staraka zabrała głos. Szczere do bólu słowa
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

 - Kiedy zobaczyłem jego pyszczek, od razu wiedziałem, że go chcę. (...) Byłem zaskoczony jego wyglądem, ale pomyślałem, że jest doskonały i bardzo wyjątkowy - wyznał nowy właściciel Lucky'iego w rozmowie z serwisem "Bored Panda".

Trzeba przyznać, że Lucky faktycznie na swój sposób jest wyjątkowy.

Fot. instagram.com/luckiry

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Dziecko zaginęło w wieku 4 lat. 25 lat później pukanie do drzwi wprawiło w osłupienie całą rodzinę
  4. Przyszła mama poszła do lekarza dopiero w 41 tyg. ciąży. Lekarze zobaczyli jej USG i nie wierzyli własnym oczom
  5. 93-letnia panna młoda Sylwia postanowiła zaimponować młodszemu narzeczonemu. Pokazała 4 zniewalające kreacje ślubne

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News