Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach

Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach Źródło: YouTube / Inside Edition

Myśleli, że pies zostawił swoje potomstwo w niebezpieczeństwie. Ratownicy byli przekonani, że uratowali małe labradory. Prawda okazała się szokująca.

Byli przekonani, że pies porzucił swoje potomstwo, maluchom groziło niebezpieczeństwo. Kiedy ratownicy przybyli na miejsce i wyciągnęli szczeniaki, byli przekonani, że to małe labradory. Chwilę później weterynarze przekazali im szokującą prawdę, tego zupełnie się nie spodziewali. 

Pies zostawił swoje potomstwo w niebezpieczeństwie. Tak przynajmniej myśleli

Strażacy z Kolorado otrzymali nietypowe zgłoszenie. W jednym z kanałów burzowych znaleziono uwięzione szczeniaki. Małe zwierzęta wpadły do środka otworu i nie mogły wydostać się na zewnątrz. Ratownicy natychmiast udali się we wskazane miejsce i przystąpili do akcji ratunkowej. 

Na miejscu strażacy zobaczyli w kanale 8 małych, czarnych szczeniaków. Ratownicy byli przekonani, że wyciągają małe labradory. Kiedy ostrożnie wydobyli wszystkie maluchy na powierzchnię, zabezpieczyli je i otoczyli opieką. Później odwieźli maluchy na badania do kliniki weterynaryjnej, by upewnić się, że nic im nie jest.

Zwierzęta wyglądały jak szczeniaki labradora

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Weterynarze przebadali zwierzaki i poinformowali zdziwionych strażaków, że wcale nie uratowali ciemnych labradorów, tak jak myśleli. Znalezione przez nich rodzeństwo okazało się być małymi lisami. Wszyscy strażacy byli w szoku, kiedy prawda wyszła na jaw.

- Zabrali je do kliniki i wtedy jeden z weterynarzy powiedział do nich: Nie, to nie są labradory, to są lisy. Strażacy byli całkowicie zszokowani - powiedział Brian Vaughn, kapitan lokalnej Straży Pożarnej.

Dzisiaj grzeje: 1. W nocy media obiegła dobitna wiadomość. Dariusz Piontkowski przestał ukrywać prawdę, tysiące Polaków zawiodło się

2. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

3. Lekarze przez wiele godzin walczyli o jego życie. Niestety, nie żyje Edmund Kamiński

Pracownicy kliniki weterynaryjnej wytłumaczyli zaskoczonym strażakom, że w tym okresie roku następuje aktywne rozmnażanie się lisów. Ze względu na zwyczaje tego gatunku, młode często znajdują się w tarapatach.

 - O tej porze roku mnóstwo zwierząt rodzi młode, wychowują je w małych norach i otworach. Zwłaszcza w przestrzeniach miejskich - wytłumaczył jeden z weterynarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapadła decyzja w sprawie udziału dzieci w polowaniach. Wielu nie spodziewało się podobnego obrotu spraw
  2. Trudne chwile Beaty Tyszkiewicz. Nie mogła się spodziewać, że tak się skończy
  3. Jest oficjalne rozporządzenie. Niestety, wiele zakazów dotyczy całej Polski, nie tylko 19 powiatów
  4. Po 34 latach dowiedziała się, że Maciej nie jest jej synem. Prawda wyszła na jaw przez przypadek, finał zwala z nóg
  5. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News