Pies codziennie czekał przy skrzynce na listy. W końcu zauważył listonosza, reakcja rozkłada na łopatki

Pies codziennie czekał przy skrzynce na listy. W końcu zauważył listonosza, reakcja rozkłada na łopatki Źródło: youtube.com Mary Safir

Pies każdego dnia wytrwale czekał przy skrzynce na listy. Gdy w końcu zauważył nadchodzącego listonosza natychmiast poderwać się z miejsca. Jego reakcja każdego rozłoży na łopatki, na szczęście wszystko się nagrało.

Pies, o którym za chwilę usłyszycie, z jakiegoś powodu codziennie przesiadywał przy wjeździe do posesji swojego pana, a dokładniej tuż obok skrzynki na listy. Od razu można było zorientować się, że na coś czeka, jednak nikt nie potrafił odkryć na co. Gdy na horyzoncie pojawił się listonosz wszystko stało się jasne, ale takiego zachowania psiaka raczej nikt nie przewidział. Filmik obiega media. 

Pies codziennie siedział przy skrzynce na listy. Gdy zobaczył listonosza zareagował w niebywały sposób 

Bohaterem krótkiego nagrania opublikowanego w serwisie YouTube na kanale Mary Safir jest rozkoszny psiak rasy golden retriever. Choć filmik pochodzi z 2016 roku, wciąż jest wielkim hitem. Widać na nim leżącego przy drodze pupila, który wyraźnie na coś oczekuje. Właściciel postanowił chwycić za telefon i wszystko nagrać, najwyraźniej przeczuwając, co za moment się wydarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zwierzak nagle zauważył nadjeżdżającego listonosza i natychmiast poderwał się z miejsca. Ruszył w jego kierunku, radośnie merdając ogonkiem. Jeżeli jednak myślicie, że psiak ucieszył się na widok pracownika poczty, jesteście w ogromnym błędzie. On czekał na coś zupełnie innego. Podbiegł do auta listonosza, a po kilku sekundach chwycił w zęby całą korespondencję, którą mężczyzna miał dostarczyć akurat pod ten adres. 

Dzisiaj grzeje: 1. Adam Małysz przekazał wstrząsającą wiadomość. Ma koronawirusa, wydał smutne oświadczenie

2.Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić

Zwierzak zdecydował, że to on osobiście dostarczy listy swojemu opiekunowi, dlatego od razu pospieszył w jego kierunku, trzymając je w pysku. To nagranie jest doskonałym dowodem na to, jak wiele umiejętności mogą posiadać mieszkające pod naszym dachem czworonogi. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że filmik stał się absolutnym hitem - obejrzano go już blisko 5 milionów razy, a liczba stale rośnie. Koniecznie zobaczcie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić
  3. Niewyobrażalna tragedia w polskim mieście. 10 ofiar, trwa dramatyczna akcja służb
  4. Redemptoryści przekazali wiadomość o śmierci, choroba zaatakowała nagle. Po zainfekowaniu na wieczną wartę odszedł ojciec Rzepiela
  5. Najlepszy i niezawodny sposób na sprawdzenie, czy grzyb jest robaczywy. Już nigdy się nie pomylisz
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: YouTube

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News