83-letniego staruszka znaleziono po 3 dniach w niebywałym miejscu. Policjanci nie mogli uwierzyć, co wtedy robił jego pies

83-letniego staruszka znaleziono po 3 dniach w niebywałym miejscu. Policjanci nie mogli uwierzyć, co wtedy robił jego pies Źródło: Policja

83-letni mężczyzna zaginął, a wraz z nim jego pies, poszukiwania przyniosły efekt po trzech dniach. Staruszek został odnaleziony w niebywałym miejscu, na szczęście akcja zakończyła się powodzeniem. Policjanci jednak byli bardzo zszokowani tym, co robił wówczas pies właściciela. Coś niewiarygodnego.

83-letni mieszkaniec Rytla oraz jego pies zaginęli, poszukiwania trwały trzy dni, po tym czasie szczęśliwie udało się odnaleźć starszego mężczyznę. Znalazł się jednak w niebywałym miejscu, dodatkowo policjanci nie mogli uwierzyć w to, co robił jego pies. Staruszek zaginął w miniony czwartek, 18 czerwca, tego samego dnia zawiadomiono policję i rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. 

Staruszek z Rytla odnaleziony po trzech dniach. Niewiarygodne, co robił jego pies

Policjantów z Chojnic zawiadomiono, że starszy mężczyzna choruje na serce oraz cierpi na zaniki pamięci. Od momentu gdy wyszedł z domu 28 czerwca, nie było z nim żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina poinformowała również, że zniknął także pies 83-latka. Poszukiwania trwały trzy dni, oprócz policjantów wzięli w nich udział strażacy ochotnicy, specjalna grupa poszukiwawcza z Gdyni, mieszkańcy pobliskiej wsi i wolontariusze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Funkcjonariusze przekazali, że dokładnie przeszukano trudno dostępne okoliczne tereny przy pomocy dronów oraz łodzi. Niestety poszukiwania nie dawały skutku. Około godziny 19.00 w sobotę nastąpił przełom, mieszkańcy miejscowości Błota zgłosili się na policję, zgłaszając, że z okolic bagien słychać krzyki oraz szczekanie psa.

Jak się okazało, na miejscu był 83-latek, mężczyzna utknął w mokradłach po samą szyję. Staruszek nawoływał o pomoc, według ustaleń policjantów, by dojść do bagna musiał prawdopodobnie pokonać kilkanaście kilometrów. Dotarcie do mężczyzny i pomoc mu okazała się niełatwym zadaniem. Problemem był trudny teren, ale nie tylko. Przez cały czas dostępu do właściciela bronił jego pies.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje

2. Wczesne objawy raka trzustki. Jeden z najgroźniejszych nowotworów

W akcji ratowania mężczyzny brało udział kilku policjantów oraz strażaków. Choć zadanie było prawdziwym wyzwaniem, w końcu udało się ułaskawić psa, który za wszelkich sił bronił swojego właściciela. Policjantowi udało się wyciągnąć 83-latka. Mężczyzna trafił do szpitala, a jego pies szczęśliwie wrócił do swojego domu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał rodzinny dramat. Jego tata zrobił mu największą krzywdę, straszne wyznanie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News