pies na myjni
Facebook Szczecin: Zwierzęta
Mateusz Sidorek - 22 Maja 2020

Skandaliczna sytuacja na myjni w polskim mieście. Kobieta zamiast samochodu myła psa, uciekła przed policją

Pies na myjni zaczął wyć. Okazało się, że kobieta zamiast samochodu myła piszczące zwierzę. Chociaż zawiadomiono funkcjonariuszy policji, właścicielce czworonoga udało się uciec. Jednak nagranie przedstawiające skandaliczne zachowanie pojawiło się na facebookowej grupie zrzeszającej miłośników zwierzaków. Ustalono już tożsamość kobiety.

Osoby przebywające na myjni samochodowej usłyszały, jak wyje pies. Świadkowie zauważyli kobietę, która zamiast myć samochód, kierowała strumień wody w stronę przestraszonego czworonoga. Do tego zdarzenia doszło w Szczecinie 21 maja około godziny 22:00. Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, nie było już tam właścicielki zwierzęcia.

Linie papilarne - znaczenieMasz na dłoni "linię anioła stróża"? Powód do dumy, tylko nieliczni są nią wyróżnieniCzytaj dalej

W Szczecinie pies padł ofiarą ludzkiej bezmyślności. Właścicielka zwierzęcia używała sprzętu przeznaczonego do mycia samochodów. Chociaż czworonóg był wyraźnie przestraszony i cierpiał, kobieta nie przestawała aż do momentu, w którym zwrócono jej uwagę. Świadkowie postanowili wezwać policję, ale podejrzana zdążyła zbiec. Nagranie z jej udziałem pojawiło się na facebookowej grupie Szczecin: Zwierzęta.

Pies skrzywdzony na myjni samochodowej w Szczecinie

Na zdarzenie, w którym pies został spryskany wodą na myjni samochodowej, szybko zareagowali miłośnicy zwierząt. Chociaż kobieta uciekła, zanim na miejscu pojawiła się policja, udało się ustalić jej tożsamość. Zatroskani losem zwierząt internauci opublikowali na grupie facebookowej Szczecin: Zwierzęta nagranie, na którym widać, jak właścicielka traktuje zwierzę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ból brzucha nastolatekBrzuch 18-latka zaczął dziwnie rosnąć. Niebywałe, co lekarze z niego wyciągnęli, chirurdzy aż pobledliCzytaj dalej

Po tym, jak pies zaczął wyć, zwrócono jej uwagę. Kobieta tłumaczyła, że "woda leje się przez rękę". Portal Fakt, który opisał całą sytuację, opublikował również relację weterynarzy, którzy utwierdzili społeczeństwo w przekonaniu, że takie zachowanie właścicieli jest nieodpowiedzialne i krzywdzi ich zwierzęta.

- Ciśnienie wody w takiej myjni jest ogromne. Dla tego psa odczucie było takie, jakby był smagany tysiącem szpilek - słowa weterynarza Leonarda Gugały cytuje Fakt.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo

2. Niewyobrażalna tragedia, babcia znalazła ciało 5-letniej wnuczki. Media dotarły do porażających szczegółów

Nie wiadomo, czy pies odniósł poważniejsze obrażenia. Według mediów po ustaleniu tożsamości nieodpowiedzialnej właścicielki, sprawę zgłoszono już dzisiaj na policji. Działalność miłośników zwierząt doprowadziła do szczęśliwego finału tej historii. Nagranie z myjni możecie obejrzeć tutaj. Jest to dowód na to, że zawsze warto reagować w takich sytuacjach. Zwłaszcza że zwierzęta często pozostają bezbronne. Niedawno pisaliśmy też o szczeniętach porzuconych obok torów w województwie mazowieckim.

Najlepsze newsy dnia:

  1. O2: Koronawirus mutuje? Chińscy naukowcy zauważyli nowe objawy choroby
  2. Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobą
  3. Pastor był martwy przez 90 minut. Nagle otworzył oczy i przekazał powalającą wiadomość
  4. Fatalne informacje ze Śląska. Doszło do tragedii, konieczna interwencja 7 wozów strażackich
  5. Nowoczesny rosół powoli wypiera staropolski przepis. Jeden dodatek sprawi, że domownikom oko zbieleje
  6. Przekomiczna pomyłka Lidla. Dowiesz się jaką nazwą podpisali agrest i nie wytrzymasz ze śmiechu

poród nie zapomnąPodczas porodu lekarz złapał się za głowę, a pielęgniarki zaniemówiły. Widok, którego nigdy nie zapomną, mamy zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News