Psy z warszawskiej policji
.
Łukasz Mazur - 21 Lutego 2020

Zatrważająca śmierć 6 psów na polskim komisariacie. Nic nie dało się zrobić?

Psy z warszawskiej policji w tragicznych okolicznościach zakończyły swoją służbę. W wyniku awarii doszło do zalania budynków należących do stróży prawa. 6 psów poniosło śmierć.

Pies zgodnie ze znanym powiedzeniem jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ta przyjaźń często przybiera postać bezpośredniej pomocy ze strony tych rozumnych zwierząt. Zasługi i wsparcie, jakie podczas swojej służby psy oddają policji są wręcz nieocenione. Wiąże się to jednak dla nich również z wielkim ryzykiem. Policyjne psy z warszawskiej dzielnicy Praga-Południe spotkał wstrząsający los.

Kobieta, kieszonka w majtkachChyba każdy się zastanawiał, po co jest kieszonka w damskich majtkach. Jej zadanie jest zadziwiająceCzytaj dalej

Awaria ciepłownicza przyczyną zalania

W wyniku awarii sieci ciepłowniczej w piątek, 21 lutego w godzinach wieczornych, doszło do zalania obiektów należących do warszawskiej policji. Przebywające tam policyjne psy nie miały szans - 6 psów utonęło.

– Doszło do ogromnej tragedii, w której zginęło sześć psów policyjnych. Teren laboratorium kryminalistycznego został zalany z powodu awarii sieci ciepłowniczej. Opiekunom psów udzielono pomocy psychologicznej – powiedział w rozmowie z portalem TVP Info nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka trafiła do szpitala4-latka trafiła do szpitala ze spuchniętą rączką. Nie mieści się w głowie, co lekarze znaleźli pod skórą podczas operacjiCzytaj dalej

Psy policyjne utonęły w Warszawie

Psy szkolone były w w zakresie osmologii, czyli były bardzo pomocne podczas tropienia śladów lub wyszukiwania substancji zakazanych. Jest to bolesna strata dla warszawskiej policji, która chcąc zachować płynność we wszystkich swoich działaniach, będzie musiała poprosić o wsparcie inne jednostki.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne wydarzenia w centrum Polski. Nie żyje nastolatek, okoliczności śmierci są porażające
2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

– Będziemy się zwracać o pomoc do innych komend wojewódzkich, żeby zapewnić kontynuację pracy – powiedział w rozmowie z portalem TVP Info nadkom. Sylwester Marczak.

W efekcie tej awarii 11 budynków przy ulicy Jagiellońskiej jest pozbawionych ciepłej wody. Są to budynki nr 45, 47, 47B, 47C, 47D, 47E, 47F, 47H, 49B, 51 i 55. Prace naprawcze polegające m.in. na odpompowywaniu wody potrwają do godziny 18 w sobotę, 22 lutego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Powalające doniesienia o młodszej córce Marty Kaczyńskiej. Miała łzy w oczach, gdy się dowiedziała
  4. Polacy masowo otrzymują sms-y o dziwnej, niepokojącej treści. Lepiej wiedzieć, co może oznaczać
  5. Usłyszał dziwne odgłosy ze ścieków. Zajrzał do środka, pobladł i natychmiast sięgnął po telefon
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Odkrycie zamrożonego psaNaukowcy odkryli zamrożonego psa sprzed 18 tysięcy lat. Niewiarygodne zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News