Wszyscy myśleli, że pitbull chciał pogryźć kobietę i dzieci. Prawda jest znacznie gorsza

Wszyscy myśleli, że pitbull chciał pogryźć kobietę i dzieci. Prawda jest znacznie gorsza Źródło: twitter/laura_spurway/

Pies podbiegł do kobiety i jej dzieci, zachowując się agresywnie. Wszyscy byli przekonani, że czworonóg próbuje ich pogryźć, jednak nikt nie był w stanie przewidzieć, że prawda jest zupełnie inna i o wiele bardziej druzgocąca.

Pies, choć od zawsze uchodzi za najlepszego przyjaciela człowieka, często musi zmagać się z negatywną opinią. Wielu ludzi uważa, że miękka sierść i puszysty ogon to nie wszystko, a największą uwagę powinny zwracać zęby i pazury, których zwierzę może wykorzystywać do wyrządzenia krzywdy. Potwierdzeniem zdają się być dla nich sytuacje, w których psiak staje się agresywny broniąc własnego życia. Zdarzają się również i takie przypadki, w których zwierzak dba o dobro innych. 

Wszyscy myśleli, że pies chce pogryźć kobietę i jej dzieci 

Niebezpieczna sytuacja rozegrała się nieopodal rzeki Murray w australijskim mieście Moama, gdzie przebywała 27-letnia kobieta i dwoje jej dzieci - chłopcy w wieku 5 i 9 lat. Gdy matka weszła z synami do wody, nagle w jej kierunku pospieszył sporych rozmiarów pitbull imieniem Buddy. Agresywny zwierzak zaczął szarpać nieznajomą oraz jej pociechy, co zwróciło uwagę świadków. 

Natychmiast zawiadomiono policję oraz pogotowie. Ratownicy medyczni zajęli się 27-latką oraz 9-latkiem, którzy mieli wyraźnie ślady pogryzienia. Psa natomiast zabrano właścicielowi uznając, że stwarzał zagrożenie dla innych. Wówczas nikt jeszcze nie podejrzewał, że prawda jest zupełnie inna, a poznanie jej wprawi każdego w osłupienie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Druzgocąca prawda

Choć medycy robili co mogli, życia 5-latka nie udało się uratować. To dało jednak do myślenia śledczym, którzy szybko opracowali zupełnie nową teorię, niestety tym razem trafną. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Okazało się, że Buddy chciał jedynie odciągnąć 27-latkę od chłopców, a tym samym uratować im życie, bowiem kobieta miała zamiar utopić własne dzieci. Aż trudno uwierzyć, że w jej głowie zrodził się tak makabryczny plan, który w połowie niestety udało się spełnić. Sprawczynię zatrzymano i postawiono jej zarzut zabójstwa. Po staraniach właściciela uwolniono psa, który okazał się bohaterem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 2 minuty wystarczą, żeby szybko rozpoznać u siebie raka płuc. Musisz tylko spojrzeć na swoje paznokcie, mówią wszystko
  4. Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News