Zrozpaczona rodzina pochowała psa. Za 14 godzin usłyszeli drapanie do drzwi i pobledli

Zrozpaczona rodzina pochowała psa. Za 14 godzin usłyszeli drapanie do drzwi i pobledli Źródło: .

Pies zniknął mu z oczu. Kiedy właściciel odnalazł pupila, ten nie dawał żadnych oznak życia. Szybko zakopał go w ogródku, by oszczędzić okropnego widoku swoim dzieciom, jednak po kilkunastu godzinach stało się coś niewiarygodnego.

Pies nie dawał żadnych oznak życia, a jego właściciel był pewny, że nie żyje. By oszczędzić cierpienia swoim dzieciom, szybko zakopał pupila w ogródku. Rano usłyszał dziwne odgłosy za drzwiami. Rodzina była przerażona.

Pies bawił się w ogródku, nagle zniknął właścicielom z oczu

Czteroletni pies rasy Jack Russell Terrier spędzał popołudnie z właścicielami w ogrodzie. W pewnym momencie Mugsy zniknął im z oczu, a po chwili usłyszeli okropny hałas, dochodzący z ulicy blisko domu. Kiedy pobiegli w jego kierunku, zobaczyli, jak ich zakrwawiony pupil leży na poboczu. Psa potrącił samochód. Kiedy Glen wziął go na ręce, zwierzak nie dawał żadnych oznak życia. Wraz z żoną postanowili jak najszybciej pogrzebać ukochanego psa, by oszczędzić makabrycznego widoku swoim dzieciom.

Mężczyzna wykopał płytki grób w ogrodzie i pochował w nim psa. O jego śmierci poinformował dzieci dopiero przy kolacji. Cała rodzina postanowiła oficjalnie pożegnać Mugsy'ego, po czym w podłych nastrojach położyła się spać. Jednak po 14 godzinach wydarzyło się coś, czego kompletnie się nie spodziewali.

Pies "zmartwychwstał" i przestraszył właściciela

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Około godziny 5:30 Glen usłyszał drapanie w drzwi. Kiedy je otworzył, nie mógł uwierzyć w to, co właśnie zobaczył. U progu stał ich ukochany Mugsy, żywy i radosny. Powitał swojego pana energicznym merdaniem ogonem. Żona Glena była przekonana, ze mężczyzna zakopał nie tego psa, co trzeba, więc czym prędzej pobiegli zbadać miejsce pochówku. Nie znaleźli jednak żadnego innego zwierzaka w ziemi, a grób był rozkopany.

Dzisiaj grzeje: 1. Dorota Szelągowska pokazała partnera. Fani osłupieli widząc kim on jest 
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Sytuacje wyjaśnił dopiero weterynarz, do którego udali się z cudownie "zmartwychwstałym" psem. Lekarz wytłumaczył im, że nie było żadnego cudu. Glen był prawdopodobnie w tak wielkim szoku na widok krwawiącego zwierzęcia, że nie usłyszał jego stłumionego oddechu i ledwo bijącego serca. Zwierzak nie był martwy i po kilku godzinach, jakimś cudem zdołał wydostać się z grobu i radośnie "powrócić do świata żywych".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News