To jedyny taki pies na świecie, dzięki rzadkiej rasie pomaga ludziom w niezwykły sposób. Jego oddanie sprawia, że łzy same cisną się do oczu

To jedyny taki pies na świecie, dzięki rzadkiej rasie pomaga ludziom w niezwykły sposób. Jego oddanie sprawia, że łzy same cisną się do oczu Źródło: Facebook/IFAW

Pies o imieniu Bear, to niesamowity zwierzak, który jako jedyny na świecie pomaga w niezwykły sposób. Niejednokrotnie narażał nawet swoje życie, byle tylko pomóc tym, którzy są w potrzebie. Jego oddanie jest ogromne, a historia sprawia, że łzy same cisną się do oczu.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i jak się okazuje, nie bez powodu ta maksyma się sprawdza od lat. Bear to niezwykły piesek, który jako jedyny na świecie niesie pomoc w niesamowity sposób. Dzięki jego oddaniu i poświęceniu, uratował już niejedną istotę. Historia tego czworonoga jest absolutnie wspaniała i wielu z Was na pewno się wzruszy. 

Pies uratowany przez wolontariuszy 

Bear kilka lat temu został porzucony przez swoich ówczesnych właścicieli. Opiekunowie twierdzili, że nie są w stanie zapanować nad temperamentem zwierzaka i nie mogą się nim dalej opiekować. Los psa nie pozostał obojętny wolontariuszom z Sunshine Coast University. To dzięki nim Bear odzyskał radość życia, a także przeszedł profesjonalne szkolenie. 

Bear pomaga strażakom 

Pies został wyszkolony tak, aby pomagać w służbie strażakom. Bear nie zapomniał, że dzięki wolontariuszom mógł wrócić do normalnego życia i teraz odwdzięcza się pełniąc wyjątkową służbę. Zwierzak na co dzień pomaga ratować ranne i osierocone koale z lasów, w których wybuchł pożar. Dzięki jego zaangażowaniu uratowano już wiele zwierząt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bear jest jedynym psem na świecie, który jest wstanie zlokalizować koalę poprzez węch. Kiedy poszukiwany zwierzak jest w pobliżu, pies siada i nie rusza się, aby w ten sposób ostrzec swojego przewodnika. Przed dalszą akcją strażacy nakładają mu specjalistyczne skarpetki, które podczas akcji chronią jego łapy przed oparzeniami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Bear jest psem rasy koolie, czyli mieszanką różnych, europejskich psów pasterskich. Zwierzak jest bardzo pracowity i pracuje nawet wtedy, gdy jest bardzo zmęczony. Robi wszystko, by tylko uratować jak najwięcej misi koala. Jest psem niezwykle silnym psychicznie i potrafi sobie poradzić nawet w najtrudniejszych warunkach. Trzeba przyznać, że jego poświęcenie zasługuje na ogromne uznanie. Bear to prawdziwy bohater.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  2. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  3. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News