Pis rzucił się na dziecko
Screen wp.pl
Monika Majko - 20 Października 2020

Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później

Pies nagle zaatakował małego chłopca, zwierzę powaliło dziecko na ziemię. Chwilę później wydarzyło się coś niesamowitego, maluch miał ogromne szczęście.

Pies nagle rzucił się na przerażonego chłopca, agresywny czworonóg powalił dziecko na ziemię i zaczął je szarpać. Sekundę później wydarzyło się coś niesamowitego, wszystko zarejestrował uliczny monitoring. Chłopiec miał ogromne szczęście, uratował go niezwykły bohater.

Na cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekaćNa cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekaćCzytaj dalej

Pies rzucił się na dziecko, chłopiec był przerażony

Mówi się, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jednak to nagranie zdecydowanie podważa zasadność tego powiedzenia. Monitoring uliczny w jednej z indyjskich miejscowości zarejestrował groźne zdarzenie z udziałem czworonoga, małego chłopca i niezwykłego bohatera. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać spacerującego ulicą psa, który nagle rzuca się w kierunku ukrytego pod samochodem kota. Kiedy orientuje się, że nie uda mu się dosięgnąć ofiary, jego uwaga skupia się na małym chłopcu, który stoi samotnie kilka metrów dalej. Po chwili agresywny czworonóg rzuca się na przerażone dziecko. Maluch upada na ziemię, a pies zaczyna go szarpać. W tym momencie jednak pojawia się ukryty bohater.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Bohaterski kot uratował dziecko przed agresywnym psem

Do akcji ratunkowej niespodziewanie rzuca się kot, który wcześniej schował się przed napastnikiem pod samochodem. Zwierzak natychmiast podbiegł do psa i odwrócił jego uwagę od leżącego dziecka. Pies ponownie rzucił się na kota, ale po chwili szamotaniny z agresywnym czworonogiem znów udało mu się uciec. W tym czasie do zaatakowanego wcześniej dziecka dobiegła kobieta, a za nią inne osoby, a agresywny pies oddala się z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. Oficjalny komunikat Kancelarii Premiera, przekazali kilka minut temu. Mamy dobrą wiadomość dla obywateli

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

Nagranie trafiło do sieci i szybko stało się ogromnym hitem, na swojej platformie opublikował je m.in. portal wp.pl. Bohaterski kot jest nowym ulubieńcem internautów, którzy byli zaskoczeni odwagą, jaką wykazał się niewielkich rozmiarów zwierzak w obliczu ataku dużo większego napastnika. Ta sytuacja mogła się skończyć tragicznie, ale dzięki swojemu małemu wybawcy chłopiec prawdopodobnie uniknął poważnych obrażeń, a nawet utraty życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepis
  2. Zmysłowa Marta Linkiewicz w samym futrze pręży się na balkonie. Patogwiazda Fame MMA zaskakuje, widoki tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teorii
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: wp.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News