Pies zamarł z niedowierzania. Rozpoznał swojego pana po wielu latach rozłąki i się zaczęło

Pies zamarł z niedowierzania. Rozpoznał swojego pana po wielu latach rozłąki i się zaczęło Źródło: YouTube/Lazy Owly

Pies przez wiele lat nie widział swojego właściciela, a gdy w końcu się spotkali, nie posiadał się z radości. Cieszył się także opiekun, ale reakcja psiaka była fenomenalna.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a potwierdzenia tego nie trzeba daleko szukać. W sieci jest na to wiele przykładów. Jeden z nich to historia tego mężczyzny i jego najlepszego psiego przyjaciela.

Czekał długie trzy lata, by znowu spotkać się ze swoim opiekunem

Mężczyzna wyjechał z kraju na trzy lata. Podczas swojej nieobecności w jego rodzinie wiele się pozmieniało, ale jedno pozostało bez zmian - pies. Drogi przyjaciel, którego razem z rodziną przyjęli pod swój dach, by każdego dnia cieszyć się z jego towarzystwa.

Trzy lata dla człowieka to bardzo długi czas, a co dopiero dla psa. Mężczyzna obawiał się, że gdy wróci, ukochany psiak może go nie poznać. Rodzina, która odbierała mężczyznę z lotniska, postanowiła zabrać ze sobą psa, by sprawdzić, jak zareaguje na dawno niewidzianego opiekuna.

Psia radość podczas spotkania po latach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na początku mężczyzna tylko zbliżył się do psiaka, on zesztywniał z wrażenia i po upływie kilkunastu sekund zrozumiał, kto stoi naprzeciwko niego. Był to jego ukochany opiekun, którego nie widział tak dawno. Natychmiast zaczął merdać ogonem i podbiegł do mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Nie żyje polityk PiS. Ujawniono wyniki sekcji zwłok

Piszczał z radości, skakał na mężczyznę, przytulał się do niego. To najpiękniejszy przykład psiej radości. Pies w ogóle nie chciał, by opiekun przestał go głaskać i tulić do siebie. Na nagraniu wyraźnie widać, jak cieszył się z tego spotkania. Widać też, że mężczyzna odetchnął z ulgą, gdy jego kochany psiak go rozpoznał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 370 tys. osób zapłaci więcej dla ZUS. Ty też możesz stracić
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
  5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

źródło: radio zet

Następny artykuł