Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak

Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak Źródło: youtube.com/ Taka karma | Sklep zoologiczny na Bródnie

Pies wyjątkowo naprzykrzał się mieszkańcom okolicy. Kiedy domownicy wychodzili do pracy, a zwierzak zostawał sam, z domu zaczęły dochodzić dość niepokojące odgłosy. Po tygodniach skarg właściciel pupila zdecydował się na zamontowanie kamery, aby sprawdzić, co dzieje się pod jego nieobecność. Takiego nagrania z domowego monitoringu nie mógł się spodziewać.

Pies sprawiał problemy całemu sąsiedztwu. Mimo że jego niepozorny wygląd nie sugerował agresywnych zachowań, a sam był dość cichy w momencie, gdy w jego domu gościli domownicy, to w czasie gdy wszyscy wyjeżdżali, zachowywał się dość dziwnie. Mieszkańcy okolicy donosili o wyciu, dziwnych dźwiękach i nieustającym hałasie z domu zamieszkiwanego przez pieska z rodziną. Właściciel, który od miesięcy otrzymywał skargi, chciał sprawdzić co dzieje się pod jego nieobecność. Tego, co zobaczył na nagraniu z monitoringu, nie mógł się jednak spodziewać.

Pies sprawiał problemy. Zagadka niepokoiła właściela

Sprawa zdarzyła się w Stanach Zjednoczonych. Spokojne ulice małej, prowincjonalnej miejscowości od pewnego czasu niepokojone były przez podejrzane dźwięki i wycie psa. Kiedy sąsiedzi znaleźli dom, z którego dobiegają odgłosy, zgłosili wszystko właścicielowi posesji z prośbą, o zbadanie sprawy.

Mężczyzna przez długi czas lekceważył marudnych sąsiadów. Był święcie przekonany, że w jego domu panuje ład i porządek, ponieważ na czas jego pracy na terenie posesji pozostaje jedynie pies. Po kolejnym tygodniu skarg zdecydował się jednak zbadać sprawę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pupil zaskoczył właściciela. Nieznany talent czworonoga

Okazało się, że mały pies pod nieobecność swoich państwa uwielbia komponować. Pupil wskakiwał na fortepian i imitował zachowania swoich ludzkich opiekunów. Dźwięki robiły na nim tak duże wrażenie, że wył do nich, imitując śpiew.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Właściciel pupila nie był w stanie uwierzyć, że trzyma pod swoim dachem takiego artystę. Teraz pozwala psu grać, kiedy jest pod jego opieką. Kiedy jednak go nie ma, zamyka fortepian, aby nie niepokoić sąsiadów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Będzie NOWE 500 PLUS! Dostaną zarabiający poniżej 6 tys. złotych
  3. Panna młoda zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Po jej śmierci narzeczony znalazł w jej telefonie jedno zdjęcie
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News