Kiedy pies się obudził, miał przed pyskiem malutkiego kociaka. Reakcja zwierzaka powala, wszystko się nagrało

Kiedy pies się obudził, miał przed pyskiem malutkiego kociaka. Reakcja zwierzaka powala, wszystko się nagrało Źródło: YouTube/This Is Bailey

Kiedy pies się o budził, okazało się, że przed jego pyskiem znajduje się kociak. Zwierzak nie spodziewał się go, reakcja czworonoga powala na kolana. Na szczęście właściciel wszystko sfilmował. Niesamowity widok.

Uroczy pies rasy golden retriever spał sobie w najlepsze na kanapie, nagle jednak poczuł, że w okolicy jego nosa coś się znajduje. Gdy powąchał i otworzył oczy, zorientował się, że to malutki kociak. Zwierzak nie spodziewał się go w tym momencie, jego reakcja jest niesamowita, dosłownie powala na kolana.

Gdy pies się obudził, przed jego nosem zjawił się kot, jego reakcja jest niesamowita

Jakiś czas temu w w domu golden retrievera o imieniu Bailey zamieszkał mały kot. Dwuletni pies starał się ignorować kociego "przyjaciela" tak długo, jak tylko było to możliwe, jednak zdał sobie chyba sprawę, że dłużej tak się nie da. Zwłaszcza gdy obudził się z kociakiem tuż przed swoim pyskiem.

Psy tej rasy znane są raczej z przyjacielskiej natury i niesamowitej łagodności wobec innych istot. Kiedy Bailey, leniuchując beztrosko na kanapie, spostrzegł kota, wiedział, że nie da rady już dłużej zgrywać niedostępnego. Musiał w końcu zaprzyjaźnić się z kociakiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dzielny kociak na początku kręcił się wokół gigantycznego w stosunku do niego psa i przyglądał mu się z ciekawością. Kiedy Bailey otworzył oczy, kociak nieco się wystraszył, zwłaszcza gdy pies zaczął go obwąchiwać. Po chwili jednak zrozumiał, że pies chce się z nim zaprzyjaźnić. Na szczęście właściciel zwierzaków nagrał wszystko i umieścił film w internecie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3.Wyszła z yorkiem na spacer, stała się tragedia. Kobieta boi się o dzieci

Jakiś czas temu opiekun Bailey'a oraz kota założył kanał na YouTube, na którym prezentuje filmy ze swoim psem i innymi zwierzętami w roli głównej. Kanał This Is Bailey subskrybuje już ponad 180 tysięcy użytkowników. Poniższy filmik z kolei ma już ponad 3,5 miliona wyświetleń. Jak widać po podanych liczbach, świat potrzebuje takich treści w internecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia, ogromne gratulacje
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  4. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne
  5. Szykuje się ogromna pomoc dla nawet 650 tys. rodzin. Wiele z nich czekało całe życie na podobne wsparcie
  6. Katarzyna Dowbor jest załamana. Media właśnie podały wstrząsającą wiadomość
  7. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News