Wszyscy szukają psa na zdjęciu. Ukrył się w genialny sposób, zagadka dla najbardziej spostrzegawczych

Wszyscy szukają psa na zdjęciu. Ukrył się w genialny sposób, zagadka dla najbardziej spostrzegawczych Źródło: instagram.com andrewknapp

Pies w genialny sposób ukrył się na zdjęciu. By go odnaleźć trzeba być naprawdę spostrzegawczym. Niewielu osobom udaje się to w zaledwie kilka sekund, innym zajmuje to nawet kilkanaście minut. A czy ty wiesz, gdzie znajduje się czworonóg?

Uroczy pies sprytnie schował się przed obiektywem. Najwyraźniej nie chciał być sfotografowanym, jednak nie zorientował się, że jego kryjówka wcale nie jest tak doskonała. Choć zwierzak wciąż jest widoczny, zauważenie go jest nie lada wyzwaniem. Trzeba mieć naprawdę bystre oko, by wskazać go na fotografii. Koniecznie spróbuj swoich sił. 

Czy wiesz, gdzie znajduje się pies? Genialnie ukrył się na zdjęciu 

Andrew Knapp jest szczęśliwym właścicielem dwóch czworonogów - Momo i Boo. Psiaki są jego najlepszymi przyjaciółmi, dlatego postanowił założyć na Instagramie konto, na którym głównie pokazuje zdjęcia właśnie swoich pupili. Internautom bardzo się to podoba, dlatego wciąż domagają się kolejnych fotek. Andrew chętnie też opowiada o psiakach - utrzymuje na przykład, że są nad wyraz inteligentne. Potrafią choćby bawić się w chowanego, dlatego co jakiś czas zamieszcza na profilu zdjęcie, będące jednocześnie zagadką. Prosi wówczas obserwatorów, by spróbowali znaleźć jego pupila. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niewątpliwym mistrzem w tę zabawę jest Momo. Jego kryjówki za każdym razem są wręcz niemożliwe do odnalezienia, choć nielicznym się to udaje. Tak też jest i tym razem, przyjrzyj się powyższej fotografii i spróbuj odnaleźć psiaka. Już na pierwszy rzut oka możesz zorientować się, że zwierzak genialnie się ukrył i by go odnaleźć, trzeba być naprawdę spostrzegawczą osobą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Szumowski chce zrezygnować z funkcji ministra zdrowia? Zaskakujące doniesienia

Niektórym internautom szybko udało się odnaleźć ulubieńca, ale zdecydowana większość potrzebuje o wiele więcej czasu. Dokładnie się skup i zastanów się, gdzie Momo mógł się ukryć. By nieco ułatwić ci to zadanie zdradzamy, że białego pyszczka z czarnymi plamkami powinieneś szukać w pobliżu pięknych różowych kwiatów. Do dzieła! 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  4. Zapadła decyzja, Polacy dostaną po 1400 złotych miesięcznie. Wiadomo, kto i kiedy
  5. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News