Duży pies nagle skoczył w kierunku dziecka. Chwilę później wydarzyła się niezwykła rzecz, nagranie zwala z nóg

Duży pies nagle skoczył w kierunku dziecka. Chwilę później wydarzyła się niezwykła rzecz, nagranie zwala z nóg Źródło: youtube.com PennLive.com

Pies nagle ruszył w kierunku małego dziecka, to co stało się później jest niewiarygodne. Wszystko nagrała kamera, wideo trafiło do internetu i obiegło sieć.

Pies poderwał się i ruszył w kierunku dziecka, chwilę później wydarzyło się coś nieprawdopodobnego, wszystko nagrała kamera. Film z wielkim owczarkiem niemieckim i kilkumiesięcznym niemowlakiem został udostępniony w sieci, internauci nie mogą uwierzyć w zachowanie czworonoga.

Pies zwrócił się gwałtownie w stronę dziecka

Psy mają różne charaktery, o czym właściciele czworonogów powinni doskonale wiedzieć. Każdy zwierzak jest towarzyski i skory do zabaw, niektóre są skryte i nie lubią obcych. Nie wszystkie czworonogi przepadają również za dziećmi. Mali ludzie mogą być w wielkim niebezpieczeństwie, bo zwykle nieświadomie zaczepiają puchatych kolegów, a nie każdemu psu może się to podobać.

Właścicielka tego owczarka niemieckiego nagrywała jego zabawę z kilkumiesięcznym niemowlakiem. Nagle wielki pies zerwał się i dynamicznie podbiegł do malucha. To, co stało się chwile później, jest niewiarygodne. Nagranie trafiło do internetu i szybko stało się hitem sieci. Użytkownicy internetu nie mogą uwierzyć w zachowanie owczarka.

Pies należy do babci chłopca, kobieta wszystko nagrała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kimberly Young-Kauffman obserwowała, jak jej wnuk Leo bawi się z należącym do niej owczarkiem niemieckim o imieniu Zeus. Wszystko nagrywała telefonem komórkowym. Na filmie, który trafił do sieci, widać, jak w pewnej chwili duży psiak nagle zwraca się w kierunku raczkującego po podłodze bobasa. Niemowlak również rusza w jego stronę, co powoduje u psa szybko zwrot i ucieczkę. Ich zabawa trwa dłuższą chwilę, pies i chłopiec "ganiają" się wokół ściany oddzielającej z dwóch stron kuchnię od salonu. Widać, że oboje świetnie się bawią.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: rząd zmienia prawo, ale tylko na 5 dni. Już od jutra nowe przepisy

2. WHO przekazało nowe ustalenia. “Kwarantanna to za mało”, jest ważniejsza kwestia

Nagranie trafiło do sieci i szybko stało się hitem. Internauci są zachwyceni zachowaniem psa, który ewidentnie świetnie bawił się w towarzystwie małego człowieka. Zgodnie twierdzą, że to jedna z najcudowniejszych rzeczy, jaką widzieli, a owczarek kobiety jest wspaniały i bardzo mądry.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Niemożliwe. Ksiądz jeździ po mieście i błogosławi Polaków, w ten sposób chce przegnać koronawirusa [NAGRANIE]
  5. Pandemia przyspiesza w dużym tempie. WHO podało niepokojące dane, najgorsze dopiero przed nami
  6. Zdradził, do kiedy może potrwać epidemia w Polsce. Smutne

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News