Byli przekonani, że uratowali szczenięta labradora. Gdy weterynarz powiedział czym są, właścicieli zamurowało momentalnie

Byli przekonani, że uratowali szczenięta labradora. Gdy weterynarz powiedział czym są, właścicieli zamurowało momentalnie Źródło: youtube/Inside Edition

Pies jeden po drugim był ratowany przez ekipę ratunkową. Małe szczeniaczki rasy labrador znalazły się w wielkim niebezpieczeństwie, ale na szczęście znalazły się osoby, które wyciągnęły do nich pomocną dłoń. Po akcji ratunkowej okazało się, że weterynarz nie potwierdził, że zwierzęta, które do niego trafiły to przedstawiciele psiej rasy. Podczas badania wyszło na jaw, że to zupełnie inny gatunek.

Pies rasy labrador w momencie kiedy przychodzi na świat wygląda zupełnie jak mały szczur. Wiele osób, które widziało, jak ich sunie wydają na świat szczeniaki łapało się za głowy, kiedy po raz pierwszy spoglądali na małe stworzenia. Nic dziwnego, że i strażacy, którzy brali udział w akcji ratunkowej pomyli się. Jednak zwierzęta, które znaleźli nie były ani maleńkimi szczeniakami, ani tym bardziej małymi szczurami. Zaskoczenie, które malowało się na twarzach osób, które je odnalazły było całkowicie uzasadnione. 

Pies potrzebował pomocy. Sprawna akcja ratunkowa uratowała zwierzęta 

Staż pożarna w Colorado otrzymała po ostatniej burzy nietypowe wezwanie. Okazało się, że zadzwonili przechodnie, którzy usłyszeli szczeniaki. Wydawało mi się, że pies i jego małe dzieci mogą znajdować się w wielkim niebezpieczeństwie. Odgłosy, które dochodziły ze studzienki kanalizacyjnej wskazywały na to, że w środku mogą znajdować się zwierzaki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy strażacy pojawili się na miejscu natychmiast podnieśli właz, by uratować zwierzęta. Im oczom ukazał się niespotykany widok. Pod włazem znajdowało się mnóstwo maleńkich piesków. Strażacy, którzy wzięli udział w akcji ratowniczej byli przekonani, że zwierzęta na które patrzą muszą być przedstawicielami rasy labrador. Wszystko wskazywało na to, że mają rację. 

Okazało się, że to wcale nie był pies. Zwierzęta zostały zbadane przez weterynarza

Po zakończeniu akcji ratowniczej, strażacy zabrali szczeniaczki do lokalnego centrum pomocy zwierząt. Natychmiast zostały zbadane przez weterynarza, wtedy też na jaw wyszła prawda dotycząca tego, jakiego gatunku są. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy
2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku

Okazało się, że w tym przypadku mały pies został pomylony z maleńkim lisem. Strażacy pomogli wydostać się z włazu małym liskom, które zostały bez opieki mamy. Maleństwa otrzymały niezbędną pomoc, a kiedy troszeczkę podrosną i się usamodzielnią zostaną wypuszczone na wolność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku
  2. Niezwykłej operacji guza mózgu towarzyszyły dźwięki skrzypiec. Na instrumencie grała sama pacjentka
  3. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
  4. Jeśli ją posiadasz, możesz dostać za nią fortunę. Chodzi o z pozoru normalną monetę 5 zł
  5. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  6. Z ostatniej chwili: dramat w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News