Ich pies nagle zaczął szczekać jak opętany, a oni to zlekceważyli. Następnego dnia było już za późno na jakikolwiek ratunek

Ich pies nagle zaczął szczekać jak opętany, a oni to zlekceważyli. Następnego dnia było już za późno na jakikolwiek ratunek Źródło: Pixabay / asommerh

Pies przez pół nocy bardzo intensywnie szczekał, rodzina jednak zignorowała jego zachowanie. Myśleli, że na podwórko dostał się jakiś miejscowy kot. Rano odkryli straszną prawdę.

Pies zachowywał się bardzo głośno. Pół nocy intensywnie szczekał i hałasował. Rodzina jednak zignorowała jego nietypowe zachowanie. Kiedy zwierzak w końcu się uspokoił, po prostu ponownie zasnęli. Rano odkryli prawdę, która zmroziła im krew w żyłach, niestety było już za późno. 

Pies robił bardzo dużo hałasu

Achy Wijaya to mieszkaniec miasta Merauke w Indonezji. Podzielił się na Facebooku dramatyczną historią, która spotkała jego rodzinę. Pewnej nocy ich pies zaczął bardzo hałasować. Zignorowali jego szczekanie, sądząc, że na podwórku pojawił się po prostu jakiś obcy pies lub kot i z tego powodu ich pupil tak się zdenerwował. Poczekali, aż zwierzę się uspokoi i położyli się spać. Rano ich oczom ukazała się okrutna prawda. Widok rozdarł im serca.

Pies rodziny leżał bez sił na ziemi, a z jego pyska wydobywała się biała substancja. Był żywy, ale widać było, że okrutnie cierpi. Nie był w stanie się poruszać, a z jego oczu spływały ogromne łzy bólu. Rodzina była przerażona. Okazało się, że dzielny pies był bohaterem, który uratował dom przed kradzieżą. Zwierzę od razu zauważyło czających się wokół podwórka przestępców i głośnym ujadaniem chciało powiadomić rodzinę o niebezpieczeństwie. Napastnicy, by uspokoić bohaterskiego psa, podali mu truciznę.

- Kilka dni temu w środku nocy nasz dom był obserwowany przez złodziei, jednak nie udało się im go okraść, dzięki naszemu psu, który szczekaniem nas obudził. Gdy w godzinach porannych wyszliśmy z domu, zobaczyliśmy, że został otruty przez złodziei - napisał na swoim Facebooku Achy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies szczekał, bo bronił domu przez złodziejami

Rodzina zupełnie nie wiedziała, co ma zrobić. Pies był w stanie agonalnym i ogromnie cierpiał. Podjęli walkę o jego uratowanie, jednak bezskutecznie.

- Chcieliśmy zabrać go do weterynarza, ale tutejsi specjaliści zazwyczaj zajmują się tylko zwierzętami gospodarskimi. Poza tym zdarzyło się to w niedzielę, więc i tak ośrodek weterynaryjny był zamknięty. Staraliśmy się pozbyć trucizny z jego organizmu, podając mu mleko. Poiliśmy go również olejem kokosowym i wodą, ale to wszystko na nic - relacjonuje we wpisie mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Psi bohater zmarł po kilku godzinach walki o jego życie. Rodzina pochowała przyjaciela w ogródku, którego tak dzielnie bronił przed złodziejami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka
  2. Lekarze pilnie ostrzegają przed mandarynkami. Nie jedzcie ich dopóki nie zrobicie jednej ważnej rzeczy
  3. Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News