Pies dostał prezent na urodziny. Jego reakcja, gdy zobaczył co kryje się w środku to absolutny hit, rozbrajające nagranie

Pies dostał prezent na urodziny. Jego reakcja, gdy zobaczył co kryje się w środku to absolutny hit, rozbrajające nagranie Źródło: .

Pies przez wiele osób traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i nie powinno to nikogo dziwić, bo przecież jest on wiernym towarzyszem na całe lata. Coraz częściej organizuje się nawet imprezy urodzinowe dla naszych czworonogów, a ten psiak dostał naprawdę niesamowity prezent. Jego reakcja powala na kolana.

Pies potrafi być naprawdę inteligenty i bardzo łatwo uczyć się nowych rzeczy, jednak raczej nawet najmądrzejszy pies nie rozumie, czym są urodziny. Mimo wszystko każdy właściciel czworonoga potwierdzi zapewne, że jego pupil uwielbia niespodzianki. Może to być chociażby paczka jego ulubionych smakołyków lub zupełnie nowa zabawka, która starczy na godziny wspaniałej zabawy.

W tym wypadku mamy do czynienia z niesamowitym nagraniem, na którym została uwieczniona reakcja psa imieniem Rhett Barkley na swój prezent urodzinowy. Filmik zobaczyły już miliony osób na całym świecie i to, co zobaczyli, wprost rzuciło ich na kolana. Reakcja tego psa jest wprost powalająca.

Pies zobaczył swój prezent urodzinowy

Psy uwielbiają się bawić, ale niestety ich właściciele nie zawsze mogą w 100% oddać się swoim czworonogom. Czasami trzeba zwyczajnie pójść do pracy, czy zrobić coś w mieszkaniu. Oczywiście w takim wypadku w naszym obowiązku zostaje zaspokojenie potrzeb czworonoga, ale niekiedy nasi pupile zwyczajnie się nudzą, kiedy nas nie ma w domu.

Jednak Rhett już nigdy nie będzie musiał borykać się z napadami potwornej nudy, a to wszystko dzięki prezentowi, jaki otrzymał. Na nagraniu widzimy, jak pies od razu zauważa, że coś nieznanego znajduje się w prezentowym pudełku, dodatkowo dochodzą z niego tajemnicze piski. Po otwarciu okazuje się, że w środku był szczeniak. Od razu dodam, że w pudełku zrobione były odpowiednie otwory, aby maluch miał dostęp do tlenu. Oczywiście wsadzenie do pudełka nie jest przyjemne, ale szczeniak bez wątpienia spędził w nim tylko chwilkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rhett widząc swojego nowego przyjaciela, początkowo zachowywał pewien dystans i dozę ostrożności, jednak wszystko się zmieniło w momencie, kiedy razem wyszli do ogrodu. Po obu psiakach widać, że są szczęśliwe, a Rhett wprost nie może pohamować swojej radości, biegając dookoła malucha jak opętany. Szczeniak wciąż trochę nieśmiało trzyma się blisko swojego nowego opiekuna, ale jego starszy przyjaciel ze szczęścia aż tarza się po całym podwórku.

Często mówi się, że psa nie powinno się dawać w prezencie, bo przez to zrzucamy na kogoś olbrzymią odpowiedzialność w momencie, kiedy obdarowywany, wcale nie musi być na to gotowy. Przez to niestety wiele psów kończy w schroniskach, jednak temu maluchowi to bez wątpienia nie grozi, a dodatkowo zyskał najlepszego przyjaciela do końca życia i zupełnie nową szczęśliwą rodzinę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce
  7. Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt

 źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News