Wszyscy są przekonani, że jest oszustwem. Pies gigant żyje naprawdę, jego rozmiar budzi przerażenie

Wszyscy są przekonani, że jest oszustwem. Pies gigant żyje naprawdę, jego rozmiar budzi przerażenie Źródło: facebook.com

Pies większy od człowieka istnieje naprawdę, to nie żadne żarty. Nikt nie manipulował przy zdjęciach, które błyskawicznie obiegły sieć. Wielu osobom nie mieści się w głowie, jak można trzymać w domu tak ponadwymiarowego psa.

Pies wygląda jak potężny, umięśniony gigant. Wszyscy, którzy go znają, dziwią się, że Matka Natura stworzyła takiego potwora. Jak się okazuje, całkowicie niegroźnego.

Pies jest prawdziwym gigantem. Wszyscy się go boją

Marlon Grannon, na co dzień hodowca i trener, a także założyciel hodowli pitbulli w USA w stanie New Hampshire, jest też dumnym właścicielem Hulka. Imię Hulk nadano mu nie bez powodu - jest równie potężny co bohater komiksu. Aby wyobrazić sobie jego potężne ciało, kilka faktów: pies waży ponad 81 kg,a szerokość jego głowy wynosi 70 cm. Pitbulle zazwyczaj nie przekraczają wagi 30 kg.

Dzięki swoim właścicielom pitbull może i wygląda groźnie, ale to ostoja delikatności i spokoju. Para posiada małe, kilkuletnie dziecko, które nie boi się psa i codziennie się z nim bawi. Z powodu jego wielkości bywa czasem tak, że jeździ na jego grzbiecie. Jednak treser przypomina, że nie tylko Hulk potrzebuje sporo uwagi i pracy nad nim, ale też inne psy z hodowli.

Otrzymywał zawrotne propozycje dotyczące sprzedaży psa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Naszym psom rzucamy wyzwania każdego dnia. One mają nie znać uczucia strachu. Takie dobrze wyszkolone psy nie boją się niczego. Dla nich nie ma porażki. Pies o rozmiarach Hulka mógłby zabić człowieka, gdyby zaszła taka konieczność. Jego siła jest ogromna. Ugryziona przez niego ręka pęka niczym wykałaczka -tłumaczy właściciel. Przy okazji wyznaje również, z jakimi propozycjami spotkał się od momentu zdobycia sławy przez Hulka.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia
2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Hodowcy oferowano za Hulka setki tysięcy dolarów. Jednak dla niego jest członkiem rodziny. Czy sprzedałby swojego "brata"? Oczywiście, że nie. Marlon jednak ugiął się i wszystkie propozycje kwituje tym, że może zaoferować jedynie na sprzedaż wytresowane szczenięta, których ojcem będzie Hulk. Jednego psa wycenia na 35 tysięcy dolarów.

- Oferowano mi 200 tysięcy, ćwierć miliona, pół miliona dolarów. Ale możesz rzucić mi na stół i dziesięć milionów, a ja odrzucę je z powrotem. Ten pies jest bezcenny - mówi Marlon.

Fot. facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
  2. Szpital zapłaci za błąd lekarzy. Rodzina dziecka dostanie gigantyczne odszkodowanie
  3. Nikt nie miał pojęcia, że sytuacja była na tyle zła. "Boczek" z Kiepskich zaczął nawet tracić wzrok
  4. Rodzina królewska legnie w gruzach? Ujawniono, że księżna Diana miała córkę
  5. W końcu kamery wszystko uchwyciły. Cała prawda o Dagmarze i jej największej tajemnicy
  6. Z ostatniej chwili: makabra w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News