Kobieta dokonała niemożliwej rzeczy, każdy właściciel psa lub kota ją zrozumie. Piorunujący efekt pokazała w internecie

Kobieta dokonała niemożliwej rzeczy, każdy właściciel psa lub kota ją zrozumie. Piorunujący efekt pokazała w internecie Źródło: Kennedy News

Pies potrafi być prawdziwie niesforny, nie ujmując tego tytułu kotu. Właścicielka pokaźnej gromady zwierzaków stała się wręcz bohaterką posiadaczy pupili domowych. Zaskakujący efekt kosztował ją wiele czasu i cierpliwości.

Pies, choć momentami nieposłuszny, reaguje na komendy chętniej niż kot. To właśnie koty sprawiły największy problem kobiecie, która postawiła sobie ambitny cel. Efekt można już oglądać w internecie.

Kobieta zrobiła coś, za co podziwiają ją właściciele psów i kotów

Kobieta jest na ustach wszystkich. Każdy chciałby się dowiedzieć, jak dokonała niemożliwego. 30-letnia Kathy niezaprzeczalnie kocha wszystkie zwierzęta i być może to właśnie miłość tak na nie podziałała? Faktem jednak jest, że takiego czegoś nie było jeszcze w internecie.

Kathy posiada 8 psów, które wabią się Ruby, Ben, Max, Sheba, Teddy, Rio, Storm i Mishka, a także 9 kotów. W akwariach trzyma ryby, w klatkach pomieszkują 4 papugi, a po podłodze drepcze czasem jeż. Kobieta pewnego dnia wpadła na pomysł, żeby uwiecznić całą ferajnę na jednym zdjęciu. Pomyślała o tych większych zwierzakach, ponieważ mniejsze byłoby jeszcze trudniej upilnować. To było prawdziwe wyzwanie jej życia.

Pies od razu zrozumiał, o co chodzi, gorzej było z kotami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

8 psów od razu zrozumiało, o co chodzi właścicielce. Już wcześniej robiła im zdjęcia, dlatego grzecznie ustawiły się przy kanapie, na którą skierowany był aparat. Obietnica otrzymania przysmaku była niezwykle kusząca, więc psy od razu zaczęły pozować jak rasowe modelki. Gorzej było z kotami. Trudno było je złapać i utrzymać w jednym miejscu, a co dopiero kazać im patrzeć w aparat.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Kathy musiała przejść kilkanaście prób, zanim zmusiła koty na pozostaniu na swoich pozycjach. Potem kolejne kilkanaście razy walczyła, aby wzrok wszystkich zwierzaków przy kanapie był zwrócony na nią. Kobieta musiała odznaczyć się niesamowitą cierpliwością, co rozumie każdy posiadacz kota lub psa. Niejednokrotnie każdy próbował zrobić nierozmazane i w pełni pozowane zdjęcie pupila, lecz efekt końcowy nie był zachwycający. Tym bardziej można być pełnym podziwu dla Kathy, że zapanowała nad 17 podopiecznymi.

Fot. Kennedy News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News