pies dziecko nagranie
YouTube Daily Mail
Joanna Szwalikowska - 18 Sierpnia 2020

Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły

Małe dziecko oraz duży pies zostali sami na noc. W pokoju chłopca zostały zainstalowane kamery, które zarejestrowały wszystko. Gdy rodzice obejrzeli nagranie, byli w szoku. Ta nieprawdopodobna scena wzbudziła reakcje internautów na całym świecie. Nie mogli uwierzyć w ten niebywały widok.

Mały chłopiec oraz pies zostali sami na noc w pokoju malca. Rodzice chłopca zainstalowali w jego pokoju kamery, by móc obserwować, czy wszystko z nim w porządku. Gdy zobaczyli nagranie z nocy, którą zwierzak i dziecko spędzili w jednym pokoju, zauważyli niebywały obraz, którym musieli podzielić się z internautami.

danuta wałęsa przerywa milczenieŻona Wałęsy postanowiła przerwać milczenie. Dosadne wyznanie ujrzało światło dzienneCzytaj dalej

Dziecko i pies zostali sami w pokoju na noc, niebywale wzruszające sceny

Duży bokser o wdzięcznym imieniu Brutus był ulubieńcem urodziny od momentu, kiedy się w niej pojawił. Rodzina Knudtsonów dosłownie oszalała na jego punkcie. Brutus miał 2 lata, gdy został adoptowany, wówczas Paige dowiedziała się, że jest w ciąży. Niestety gdy Finn się urodził, okazało się, że ma poważne problemy z sercem.

W związku z problemami zdrowotnymi chłopiec musiał przejść przez wiele badań, później czekała go operacja na otwartym sercu. Ta na szczęście zakończyła się powodzeniem, a chłopiec po siedmiu tygodniach spędzonych w szpitalu, mógł w końcu wrócić do domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Chłopiec poplamił dywan5-latek tuż przed śmiercią poplamił dywan. Dopiero po latach do matki doszła powalająca prawdaCzytaj dalej

Gdy tylko chłopiec poznał Brutusa, oboje zakochali się w sobie. Bokser przyjął na sobie rolę opiekuna oraz zaufanego przyjaciela małego chłopca. Nieustannie nad nim czuwał. Był dla niego niczym pluszowy miś, uwielbiający zainteresowanie innych ludzi oraz przytulanie się. Dwóch przyjaciół spędzało ze sobą praktycznie każdą chwilę. Brutus podążał krok w krok za Finnemm, jeśli ten przemieszczał się z jednego pokoju do drugiego.

- Jeśli Finn jest chory, Brutus to wyczuwa i po prostu stoi tuż obok Finna lub kładzie głowę na jego piersi - opowiadała Paige. Gdy tylko nastanie noc, dwójka staje się zupełnie nierozłączna. Paige umieściła więc posłanie Brutusa w pokoju chłopca. Gdy tylko Finn przestał spać w kołysce, a zaczął w normalnym łóżku, Brutus zawsze czuwał, pilnując, by chłopiec z niego nie spadł.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie poinformowano, nie żyje polski polityk. Zmarł nagle w młodym wieku

2. Z ostatniej chwili: los Szumowskiego został przypieczętowany

3. Nikt się nie spodziewał. Mateusz Morawiecki zareagował natychmiastowo

Na filmie, który został nagrany przez kamerę umieszczoną w pokoju chłopca, możemy obejrzeć przejmującą scenę. Zaspany Finn wychodzi z łóżka, po czym układa się wygodnie na posłaniu ze swoim ukochanym psem. Choć chłopiec bardzo się wierci i co chwila zmienia pozycję, pies pozostaje niewzruszony i znosi każdy jego ruch. Film został zamieszczony w sieci, gdzie zrobił furorę. Internauci rozpływają się nad uroczym widokiem dwóch najlepszych przyjaciół, którzy nawet nocą pozostają razem. Jeśli spodobało ci się nagranie, koniecznie zobacz wzruszającą pamiątkę z wesela.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski składa rezygnację. Właśnie przekazał ostateczną wiadomość
  2. Wszyscy rodzice czekali zniecierpliwieni. Dariusz Piontkowski postawił sprawę jasno
  3. 11-latka dostała uwagę do zeszytu. Mama ją przeczytała i nie mogła wytrzymać, poszła na całość
  4. Ogromna tragedia w Warszawie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia odbierają mowę
  5. PKO BP z zupełnie nową ofertą. Klienci mają powody do radości

StrażakStrażak zginął w tragicznych okolicznościach. Rodzina znalazła list z jego ostatnimi słowami, wyciska łzyCzytaj dalej

Źródło: Newsner COM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News