Pies cały czas patrzył się na brzuch właścicielki i warczał. Niebywałe, że lekarze to przeoczyli

Pies cały czas patrzył się na brzuch właścicielki i warczał. Niebywałe, że lekarze to przeoczyli Źródło: youtube.com/nollygrio

Pies przez większość swojego czasu wpatrywał się w jej brzuch jak zaczarowany i warczał. Nie odstępował jej na krok, a ona nie wiedziała co mogło spowodować taką zmianę zachowania swojego czworonoga. Okazało się, że pupil kobiety wyczuł poważne schorzenie, o którym nie wiedzieli nawet lekarze!

Pies to zwierzę, któremu przypisuje się szósty zmysł. Nie inaczej było również w tym przypadku. Z miłego, przyjaznego i liżącego każdego psa zmienił się na ciągle warczącego na brzuch swojej właścicielki niezadowolonego czworonoga. Jak się okazało, nie bez powodu.

Pies wyczuł ciążę kobiety, o której nie wiedział nikt

25-letni Alhanna i Ricky pewnego dnia zadecydowali o adopcji psa. Bardzo marzyli o japońskiej akicie, ponieważ są to inteligentne i opiekuńcze zwierzęta. W 2014 roku Keola zamieszkała w ich domu i być może dzięki temu krokowi Alhanna nadal żyje. Pierwszą zaskakującą rzeczą było to, że Keola wyczuła ciążę swojej właścicielki. Para starała się przez wiele miesięcy o dziecko, a gdy kobieta pewnego dnia zobaczyła kolejny negatywny test ciążowy, wyrzuciła go do kosza.

Po powrocie do domu Keola próbowała jej coś przekazać i trzymała w pysku test ciążowy, na którym widniały już dwie słabe kreski. Pies wygrzebał go ze śmieci, czego nigdy nie robi. Alhanna kupiła kolejny test, wybrała się do lekarza i okazało się, że jest w 2. tygodniu ciąży. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść. Alhanna w 18. tygodniu ciąży ciągle chorowała, a pies nie odstępował jej na krok.

To nie wszystko. Keola cudem uratowała życie kobiety

Przyszła mama uskarżała się na nieznośny ból pleców, a po wybraniu się do specjalisty usłyszała, że to tylko ciążowe dolegliwości. Gdy wróciła do domu, zachowanie psa zmieniło się o 180 stopni. Keola zaczęła nie tylko warczeć na brzuch, ale i wpatrywać się w niego bez ruchu godzinami. Na zmianę płakała, wyła i piszczała, kładła się obok Alhanny i nadal wyła w kierunku brzucha. Mama kobiety była przekonana, że pies coś wyczuwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Ciężarna pojechała ponownie do szpitala, lecz na korytarzu zemdlała i upadła. Została natychmiast przeniesiona na oddział intensywnej terapii i leżała tam 2 tygodnie, z których nie pamięta kompletnie nic. Była hospitalizowana jeszcze miesiąc, a lekarze przekazali jej, że w ostatniej chwili zgłosiła się do placówki. Na drugi dzień mogła już nie żyć. Okazało się, że Alhanna cierpiała na zakażenie obu nerek, a bakteria, która ją zaatakowała, była antybiotykoodporna. Lekarze musieli stworzyć dla niej kompletnie nowy lek.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

Kiedy Alhanna wróciła do domu, Keola zaczęła płakać i przytulać się do brzucha. Już nie warczała i była spokojna w porównaniu ze swoim poprzednim zachowaniem. Teraz, po urodzeniu syna, akita nie odstępuje go na krok.

- Kochała go, zanim ktokolwiek z nas to zrobił - to ona wiedziała o nim jako pierwsza. Kochała go, zanim zdałam sobie sprawę, że istnieje i opierała głowę na moim brzuchu. Teraz spędza cały czas u jego boku. Śpi przy jego łóżeczku i cały czas go pilnuje - opowiada wzruszona mama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Zosia i Malwinka, dwójka sześcioraczków czekają już tyle miesięcy. Tylko one nadal pozostają pod opieką krakowskich lekarzy

Źródło: Mirror

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News