Jej pies zaginął 2 lata wcześniej. Gdy zobaczyła zdjęcia za schroniska, nie mogła uwierzyć

Jej pies zaginął 2 lata wcześniej. Gdy zobaczyła zdjęcia za schroniska, nie mogła uwierzyć Źródło: Fot. Facebook / МКП „Щасливі тварини”

Pies zaginął. Dwa lata temu został skradziony, co złamało serce jego właścicielce. Kobieta powoli zaczęła godzić się ze stratą swojego ukochanego pupila. Nagle w Internecie zobaczyła zdjęcie, które wzruszyło ją tak, jak nic innego dotąd. Natychmiast postanowiła skontaktować się z jego autorami. To, co wydarzyło się kilka dni później, jest prawie niemożliwe!

Pies był jej najwierniejszym przyjacielem. Traktowała go jak pełnoprawnego członka swojej rodziny. Pech chciał, że pupil został skradziony. Po kilku latach los uśmiechnął się jednak do właścicielki, która nagle zobaczyła zdjęcie swojego psa w Internecie. Niezwłocznie postanowiła skontaktować się z autorem fotografii. Historia ta kończy się zupełnie niespodziewanie.

Pies został ukradziony przez ludzi bez serca. Po latach zdjęcie psa nieoczekiwanie pojawiło się w sieci

Pewnego dnia Ukrainka, której dwa lata wcześniej ukradziono psa, nagle zobaczyła zdjęcie pupila w Internecie. Schronisko znajdujące się nieopodal jej miejsca zamieszkania, opublikowało zdjęcie znajomo wyglądającego psa. Kobieta nie zamierzała czekać. Postanowiła jak najszybciej skontaktować się ze schroniskiem, aby spotkać się z utraconym pupilem, bowiem przekonana była, że to właśnie on. Skontaktowała się z miejscem, a telefon odebrała jedna z wolontariuszek, która opiekowała się psem należącym do Ukrainki.

- Szukała swojego ukochanego psa przez całe dwa lata. Powiedziała nam, że pies z opublikowanego przez nas zdjęcia był niezwykle podobny do jej zaginionego pupila. Ale czy to naprawdę mógł być on? - wyznała Galie Lekunova, wolontariuszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właścicielka psa nie myliła się. Bez problemu rozpoznała ukochanego pupila

Jak się okazało intuicja właścicielka nie myliła jej. Choć jej piesek przez dwa lata bardzo się zmienił, to jednak rozpoznała go. Niemal od początku była przekonana, że to jej ukochany pupil. Ich spotkanie było niezwykle wzruszające, a Ukrainka do dzisiaj nie może uwierzyć w to, że do niego doszło.

- Nie mogę uwierzyć, że mój kochany piesek znów jest ze mną. Nigdy nie należy tracić nadziei - wyznała na swoim Facebooku właścicielka pupila.

Podobne historie pojawiły się pod postem właścicielki, która odnalazła swojego pupila. Okazało się, że nie jest jedyna, bowiem równie niezwykłe historie przydarzyły się także innym internautom.

 - Ja swojego pieska odnalazłam po roku stojącego na ulicy zaledwie dwie przecznice od mojego domu. Nie wiem jak to możliwe. Dzisiaj mam wrażenie, że to sam Bóg nim pokierował - napisała użytkowniczka serwisu.

Tak wyglądało wzruszające spotkanie po latach:

źródło: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media nie znały całej prawdy dot. "wyrzucenia" Kurdej-Szatan. Pracownik TVP przypadkiem ujawnił wszystko, będziecie zdziwieni
  2. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  3. 29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie
  4. Ponure doniesienia z Wielkiej Brytanii. Wypadek z udziałem konwoju księżnej Kate

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News