Wszyscy mówią, że jest psim jednorożcem. Jego zdjęcia zapierają dech

Wszyscy mówią, że jest psim jednorożcem. Jego zdjęcia zapierają dech Źródło: instagram.com goldenunicornrae

Pies od razu został okrzyknięty mianem jednorożca. Wygląda niczym bohater bajek Disneya, a zdjęcia słodkiego, futrzastego malucha zapierają dech. Wiemy, w jaki sposób powstała zmiana na jego głowie.

Pies bije rekordy popularności w internecie. Liczby mówią same za siebie - jego oficjalny profil w mediach społecznościowych prowadzony przez właścicielkę zgromadził 180 tysięcy obserwujących, liczba sukcesywnie się zwiększa. Poznajcie historię iście wyjątkowego szczeniaka.

Pies jest wyjątkowym skarbem, kobieta nie żałuje, że się nim zajęła

Golden retriever Rae (od tyłu "ear", czyli po ang. ucho), został nazwany psim jednorożcem. Gdyby nie popularna platforma społecznościowa, nigdy byśmy o nim nie usłyszeli. Suczka Rae różni się tym od innych psiaków, że nie obydwu uszu, ale jedno, które w dodatku rośnie mu na samym czubku głowy. Jej słodką i dumną mordkę możecie zobaczyć na końcu artykułu. Prawdopodobnie za jej wygląd nie odpowiada sama Matka Natura. Przy porodzie matka Rae próbowała się "oczyścić" i zrobiła to zbyt agresywnie - swoimi zębami zahaczyła jedno z delikatnych uszu szczeniaka, przez co zostało mu tylko jedno. Suczka musiała być natychmiast operowana.

Szczeniak trafił do Family Friends w Grand Rapids w stanie Michigan. Jego sytuację obserwowała Brianna Vorhees, szpitalna recepcjonistka.

- Hodowcy często oddają szczenięta weterynarzom, jeśli nie mogą się nimi zająć w pełnym wymiarze godzin. Stwierdziłam, że jeśli kiedykolwiek pojawi się Golden retriever, będę chciała się nim zająć i go wychować. Kiedy dowiedziałam się, że Rae potrzebuje całodobowej opieki po prostu wiedziałam, że była mi przeznaczona. Mój poprzedni Golden retiever zdechł na chłoniaka, miał zaledwie 4 lata - opowiada kobieta.

Szczęśliwy pies wiedzie bardzo zwyczajne życie. Nie czuje się inny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Operacja na szczęście się udała, chociaż weterynarze wątpili, czy pies przeżyje dłużej niż 48 godzin. Dziś ma się wyśmienicie. Zdrowe ucho wraz ze wzrostem skóry przemieściło się na górę głowy, przez co dziś suczka wygląda jak jednorożec. Nie ma problemów ze słuchem, doskonale reaguje na dźwięki, uwielbia zabawy z innymi psami, nic ją również nie boli. Wiedzie jak najbardziej zwyczajne psie życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Szkoły zamknięte znacznie dłużej? Poznaliśmy konkretną datę
2. Doktor wyjaśnia, czy można teraz chodzić na spacery do parku, jeździć rowerem, itp. Nie ma już najmniejszych wątpliwości

- Jest dla mnie prawdziwym skarbem. Osobiście przeżywałam bardzo smutny czas przez wiele komplikacji w moim życiu, ale Rae bardzo pozytywnie odwracała uwagę od wielu rzeczy, które się działy i pogłębiały zmartwienia. To ona mnie uratowała. Skupiłam się na jej wychowaniu, okazywaniu miłości i troski, a ona bardzo się za to odwdzięczała - mówi Brianna Vorhees.

Fot. instagram.com/goldenunicornrae/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus zdążył się już zmutować. Wytworzył się drugi szczep
  2. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  3. Lawinowy wzrost zachorowań na koronawirusa. Właśnie znacznie powiększyła się liczba zakażonych
  4. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  5. Przez 10 godzin walczyli o jego życie. Niestety, 41-latek zmarł pomimo starań ratowników
  6. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie

Źródło: CNN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News