Pies bardzo nudził się sam na podwórku. Wpadł na genialny pomysł, nagranie rozkłada na łopatki

Pies bardzo nudził się sam na podwórku. Wpadł na genialny pomysł, nagranie rozkłada na łopatki Źródło: YouTube Sue the dog

Ten pies nudził się coraz bardziej. Wreszcie znalazł niezwykły sposób, żeby zabić nudę. Mało kto by się spodziewał takiej inteligencji po czworonogu. Nagranie, na którym widać, jaką wymyślił zabawę, obejrzały już setki tysięcy internautów. Rzadko można zobaczyć coś takiego.

Pies nudził przez długi czas, aż wreszcie wpadł na genialny pomysł. W związku z tym, że w pobliżu nie było jego właściciela, wymyślił, jak może sam zorganizować sobie czas. Jego kreatywność jest dowodem na to, że czworonogi są bardziej pomysłowe, niż mogliśmy sądzić do tej pory. Nagranie przedstawiające zwierzę odtworzono już ponad siedemset tysięcy razy. Internauci wciąż nie mogą wyjść z zachwytu.

Pies, który pojawił się na tym nagraniu sprawi, że zmienicie zdanie o czworonogach. Chociaż mogliśmy sądzić, że czworonogi potrafią się bawić tylko z właścicielami lub innymi zwierzętami, teraz mamy dowód na to, że niektóre z nich mogą same sobie organizować czas w ciekawy sposób. Ten psiak nudził się przez znaczną część dnia, aż wpadł na to, co zrobić z wolnym czasem. Akurat w pobliżu nie było jego właścicieli, dlatego postanowił wymyślić sobie ciekawą zabawę. Nagranie, które trafiło do sieci, podbija serca internautów i ma już ponad siedemset tysięcy wyświetleń.

Pies, który sam wymyśla zabawy

Wabiący się Sue, pies jest naprawdę wyjątkowym zwierzakiem domowym. Suczka leżała na trawniku i coraz bardziej się nudziła. Dookoła nie było nikogo, kto mógłby się z nią zabawić, a czas zdawał się być z gumy. Wreszcie Sue stwierdziła, że musi sama się sobą zająć i znaleźć sposób, żeby aktywnie spędzić dzień. Ostatecznie wymyśliła niezwykłą zabawę, która bynajmniej nie polegała na gonieniu własnego ogona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten pies cierpiał na samotność. Jego zajęci właściciele nie mieli czasu bawić się z nią, a w pobliżu nie było też żadnego innego psa, który mógłby jej potowarzyszyć. Dlatego suczka wreszcie znalazła sposób na to, jak miło i aktywnie spędzić czas. Jej pomysł zadziwił wszystkich swoją kreatywnością. Sue odkryła, w jaki sposób może się wreszcie rozerwać. Nie wiedziała też, że ktoś ją nagrywa. Filmik trafił do internetu i zachwycił wielu internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Szaleństwo w klinikach weterynaryjnych. Ludzie chcą masowo usypiać swoje zwierzęta

Mieszkający w Holandii pies zaczął wyrzucać piłkę za płot, czekając aż przechodnie zaczną ją odrzucać. Wtedy suczka odbijała piłkę, jakby grała w siatkówkę. Co jakiś czas pojawiały się kolejne osoby, które oddawały jej piłkę. Sue stała się jednym z najbardziej popularnych psów w sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób
  2. WHO poinformowało, ile tak naprawdę wraca się do zdrowia po zakażeniu koronawirusem. Straszne
  3. 7 zarażonych osób w jednej rodzinie. Troje już nie żyje, kolejna trójka walczy o życie
  4. Włosi nie wierzyli w zagrożenie koronawirusem. Teraz żałują, ich wiadomość do innych krajów wyciska łzy
  5. Lista polskich miast, w których stwierdzono zarażenia koronawirusem. Najwięcej w Warszawie
  6. "Lot do domu" za 4,3 tys. złotych, ogromne zdziwienie. LOT musiał się tłumaczyć

źródło: Planeta Life

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News