Nie dla ludzi o słabych nerwach. 43-latek zgwałcił dwa psy, kolejne wydarzenia są jeszcze straszniejsze

Nie dla ludzi o słabych nerwach. 43-latek zgwałcił dwa psy, kolejne wydarzenia są jeszcze straszniejsze Źródło: unsplash

Pies miał być dla człowieka najlepszym przyjacielem. Niestety, pewien 43-letni mężczyzna postanowił wykorzystać seksualnie dwa czworonogi, by potem zrobić jeszcze gorsze rzeczy. Przerażające doniesienia.

Pies, kot, małpka czy królik - niezależnie od tego, jakie to stworzenie, tak samo jak człowiek jest żywą istotą. Zwierzęta i ludzie w ten sam sposób odczuwają ból, radość, niepokój i wiele innych emocji. Niestety nie powiedzą o tym, że dzieje się im krzywda, dlatego ważne jest, by stawać w ich obronie, gdy ktoś je krzywdzi. 

Dean Anthony Sellenthin, 43-letni mężczyzna, dopuścił się najgorszych czynów, wykorzystując niewinne zwierzęta. Jednak to nie wszystkie przerażające działania, które ma na swoim koncie. 

Pies rasy golden retriever i kundelek padły ofiarami 43-latka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna stanął przed sądem, gdzie usłyszał 96 zarzutów. Wśród nich znalazło się wykorzystywanie seksualne dwóch psów. Dean Anthony Sellenthin przyznał się do zarzucanego mu czynu, potwierdzając, że jego ofiarami był pies rasy golden retriever oraz kundelek.

Nie tylko pies padł ofiarą przestępcy

Oprócz bestialskich czynów z psami, mężczyzna oskarżony jest między innymi o posiadanie i rozpowszechnianie dziecięcej pornografii. Przyznał się również do wielokrotnej kradzieży i sprzedaży bielizny należącej do kobiet i dzieci.

Ze względu na postawione mu zarzuty, Dean Anthony Sellenthin nie mógł zostać wypuszczony z aresztu za kaucją. Sąd nie wyraził zgody, żeby taki przestępca chodził po ulicach miasta. Prowadzący sprawę sędziowie nie chcieli narażać mieszkańców ani zwierząt, które mogłyby stać się ofiarami Deana Sellenthina. Do czasu zakończenia sprawy sądowej mężczyzna przebywa w areszcie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu

Wyrok w sprawie miał zapaść kilka dni temu, jednak z nieznanych przyczyn sąd odroczył odczytanie wyroku do grudnia bieżącego roku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  3. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  4. Po 50 latach zajrzał do pudełka, które jego ukochana mama trzymała w zamrażalce. Jego zawartość ścięła go z nóg
  5. Do sieci trafiło nagranie z pogrzebu ojca Rutkowskiego. Nagle wydarzyły się rzeczy, o których mówią media w całym kraju
  6. Wszystko wyszło na jaw. Tak naprawdę Majdan traktuje synów Małgorzaty Rozenek

źródło: kochamyzwierzaki 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News