Pies w wyjątkowo okrutnych okolicznościach zakończyło swoje życie
Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt Facebook.com
Agata Jaroszewska - 15 Września 2020

Ciągnął ciężko chorego owczarka po asfalcie, zwierzę nie przeżyło. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być większe?

Niestety pies nie przeżył, a los jaki zgotował mu jego właściciel jest zwyczajnie oburzający. Trudno zrozumieć jak ktoś mógł dopuścić się takiego bestialstwa. Sprawę nagłośnił Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, który opisał całą sprawę na swoim profilu na Facebooku. Wiadomości na temat stanu zdrowia zwierzęcia tuż przed tragedią są wstrząsające. To co musiał przejść pies było prawdziwym piekłem, a okoliczności w jakich dowiedziano się o jego losie są porażające.

Pies w środku nocy ciągnięty był przez właściciela po asfalcie. Właśnie takie zgłoszenie otrzymał Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. Zwierzę nie miało siły przeciwstawić się swojemu oprawcy. Scena niczym z horroru, straszne co w ostatnich chwilach swojego życia musiał czuć pies. Jak przekazuje Wirtualna Polska całe zdarzenie miało miejsce około 2:30 w nocy. Według świadków interweniujących w tej sprawie pijany właściciel znęcał się nad zwierzęciem i ciągnął go za kolczatkę przez sam środek jezdni.

Dzisiaj grzeje:

1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

- Zwierzę nie miało siły się ruszyć. Jego brzuch był niewyobrażalnie wzdęty, w jamie brzusznej ogromna ilość krwi - napisał DIOZ na swoim Facebooku. Mimo natychmiastowej reakcji i operacji nie udało się uratować zwierzęcia. W wyniku badań weterynarz stwierdził, że w jamie brzusznej pękła śledziona zaatakowana przez złośliwego raka. Włókniakomięsak zaatakował nie tylko ją, ale również resztę narządów wewnętrznych. Mimo podjętej próby ratowania, pies rasy owczarek niemiecki zmarł. To czy jego właściciel odpowie za swoje zachowanie nie jest jeszcze pewne. Gdyby skierowano sprawę do sądu mężczyźnie grozi od kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczona
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News